Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak én járok így a...

Miért csak én járok így a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
8 éve szültem a fiam,hasfájós volt,félóránként- óránként kelt,majd másfélóránként, 3 hós koráig ( utána ritkábban,másfél éves korában már csak 4- szer kelt éjjel :p ,minden nyöszörgésre felkelek,és nehezen alszom vissza,ezért én szinte semmit nem alszok.férjem éjfélig fent van vele,mert ha ő elalszik,egy robbanásra se kel fel.hugom is ilyen.most 3 hós lányom ugyanigy másfel óránként ébred,eszik.pedig ő nem hasfájós,lány,egyik császár mæsik szülés. régen is és most is meglepődik a doki,mert ilyenkor már elvileg néha kellene kelnie. ismerőseim is mindig azt mondták alszik a babájuk egész éjjel. ha 3 óránként kelne a babám mint a könyvekben ,nekem az is megváltàs lenne. csak én vagyok mindig ilyen szerencsétlen vagy más is? mit csinálok rosszul,? ilyenkor van büfi is pelenkacsere minden alkalommal.
2023. márc. 29. 05:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)


Először is nyugi! Még csak 3 hónapos. Sir es nyöszörög ha éhes, szomjas, fazik, melege van, fúj a szél, szélcsend van, hianyzik anya, telihold van, röviden minden miatt is sirdogalhat. Még kicsi, nem tudja máshogy kifejezni magát. Vannak babák, akik atalusszak az éjszakát ennyi idősen igen, én konkrétan egyet sem ismerek, pedig van pár babás ismerősöm.

Fiam mintagyerek volt, 10 hónapos koráig mégis 4-8x keltem hozzá. Enyhén szólva kivoltam már fáradva.

Doki is okos, ELVILEG mar csak neha kellene kelnie. Elvileg...🤣 nem tart örökké, hidd el! Addig is kitartast!

2023. márc. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

9 eves lanyom ujszulott koratol kezdve aludt egesz ejjel,soha nem kelt enni..most a fiam 1 eves elejetol kezdve masfel orankent nyoszorog,kinlodik.

Mikor megszuletett orultem,hogy majd biztos olyan lesz mint a lanyom.persze,ez nem jott ossze

Ne aggodj,nem te vagy a szerencsetlen,minden gyerek mas.

2023. márc. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te vagy így…


Ovisak a gyerekeim


Kelnek éjjel még mindig és minden nyösszenésükre ébren vagyok.


Ha anyukámnál vannak ő is ébrrd minden nyösszenésre, pont múltkor mesélte..



Szerintem ez a normális egy anyától.

2023. márc. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerős gyerekei, nem óránként keltek hanem felkeltek 1-2 körül és reggelig nyomták makdb6-7 körül aludtak el kb 1 éves korukig
2023. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiam kedden lesz 4 éves. A mai napig 2x kel éjjel.

Lányom 18hónapos lett tegnap. Születése óta 2 óranként kel. De úgy, hogy 4kor kel, 6iv fennvan és utána aldzik 1 órát még.

Szóval 18hónapja nem aludtam egyben 2 óránál többet, és 4nél tovább...


Szóval nem vagy egyedi, és hidd el, vannak nálatok "rosszabbak" is.

2023. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
Sokan vagytok így.
2023. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Két fiam között óriási a különbség. Egyik 8 hetes korától végig aludta az éjszakát, meg se rezzent. A másik 2 évesen aludta át először az éjszakát. Mindent ugyan úgy csináltunk pedig velük…
2023. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Én együtt aludtam vele olyan 3 hós korától. Így tudtam aludni, ő meg nyugisan szopizni
2023. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!