Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért emelgeti a babám sírás...

Miért emelgeti a babám sírás közben a fenekét? Hiszti lenne? Fájni nem fáj ott neki mert ha fel emelem abba hagyja, de amíg nem addig hanyatt fekve dobálja magát..

Figyelt kérdés
2023. márc. 31. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
2023. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy azt akarja,hogy vedd fel vagy esetleg ha alábát is huzza fel akkor fáj neki a hasa..

Mennyi idös?inkább olyan mintha ölbe akarna lenni

2023. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

5 hónapos !

Igen az a cél, ami érdekel hogy hiszti lenne?

Van hogy csak néz rám esetleg kacag és ezt csinálja, ezért nem tudom a kiváltó okot.

Csak hogy értsétek, konkrétan felemeli a fenekét törzsét az agyrol mintha szökkene egyet, közben akar ke is csap a kezével.

Mókás..

2023. márc. 31. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Tornáztatja magát szerintem. Az enyém is csinálja, én nem tudtam semmihez hozzákötni. Időnként vannak furcsa mutatványai, amiket pár hétig folyamatosan csinál és mindig arra jutok, hogy a kis izmait edzi, ami épp az adott mozgásfejlődéshez kell.
2023. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pici baba még nem hisztizik, ha manupulatív hisztire gondolsz. De szerintem a distressz hiszti (vagyis teljes kiborulás) is később jellemző.
2023. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha kacagva csinálja, akkor meg végképp nem hiszti. Amúgy 9-10 hónaposan kezdenek megjelenni a hiszti első kis tünetei, úgyhogy addig ha sír, akkor tényleg azért, mert valami rossz neki. Mondjuk 9 hónaposan is azért sír, mert valami rossz neki, csak pl. ilyen dolgok miatt kezd éktelen ordításba, hogy becsuktam az ablakot, pedig ő élvezte, hogy fúj be a szél.
2023. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor biztos torna. Már ügyesen forog mint két irányba, hason pedig a kúszást próbálgatja!
2023. márc. 31. 22:13
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
A comb és a hasizmát erősíti, kelleni is fog neki a következő mutatványokhoz. :)
2023. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!