Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hal csillagjegyben született...

Hal csillagjegyben született babákra melyek a legjellemzőbb tulajdonságok?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy ez pár hónaposan még nem nyilvánul meg minden babánál, de mégis nagyjából mire lehet számítani?
2010. okt. 8. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem nem halak a babám de találtam hozzá egy jó linket,én itt szoktam olvasni...bemásolom:


Halak gyerek:

Álmodozó, érzékeny, barátságos kisgyerek, aki legszívesebben mindig a családi fészek melegében ülne. Nagyon nagy szeretetigénye van, és nagyon tud szeretni.


Könnyen megbántódik, ilyenkor teljesen bezárkózik, és napokig a fájó sebeit ápolgatja. Idealista, ezért könnyű becsapni. Mindenkiről jót feltételez és mindenkihez nyitott szívvel áll. Csalódások és idő kell ahhoz, hogy rájöjjön, nem mindenki olyan, mint ő és a szerető szülei.


Társaságban, óvodában kezdetben félénk, visszahúzódó, de amint megszokta az új helyet, gyorsan beilleszkedik és nagyon sok barátot szerez. Mindenki szereti, mert kedves, mosolygós, jó gyerek, akivel sosincs semmi baj. Sokat segíthetünk neki azzal, ha növeljük az önbizalmát.


Kedveli a kézműves foglalkozásokat, legyen az rajzolás, ragasztás, gyöngyfűzés vagy varrás. Kreatív és remek kézügyességgel rendelkezik. Szívesen készít ajándékokat és örömmel adja mindenét oda azoknak, akiket szeret. Jószívű és előzékeny. Segít a bajba jutott kis társain, és meghallgatja az elesetteket.

2010. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Halak gyermek: Gyermekkorban szüleihez erõs érzelmi szálakkal kötõdik. Gyengéd, szelíd, ölelnivalóan kedves, kecsesen finom.

Nem valók neki a durva játékok. A vizet, a vízi sportokat kedveli, ezért jó, ha korán megtanul úszni, evezni. Szívesen mesél hosszú történeteket álmairól. Fejlesztõleg hathat rá, ha a szülõ bárorítja: írja le álmait. Igen fontos számára a jó családi légkör. Állandóan szüksége van törõdésre, szeretetre. Szolgálatkész és barátságos mindenkivel. Szívesen jár szülei, szerettei kedvében. Igazságérzete igen fejlett, s ha méltánytalanságot tapasztal, elkeseredik.

Nálunk ez nagyon igaz. Igazi kis álmodozó a lányom, de nagyon nagyon nyugodt,szófogadó és vízimádó. :)1,5 éves, de ez a kiegyensúlyozottsága már egész piciként megmutatkozott. Van egy kis világa, abból nem lehet kizökkenteni.:)

2010. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok!
2010. okt. 8. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!