Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért húzgálják a szájukat ha...

Miért húzgálják a szájukat ha megkérek valamit a gyerekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pl ne állítsák az állni nem tudó gyereket mert elgörbül a csontja.

2023. ápr. 20. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Mert túlfélted,és hülyeség hogy elgörbül a csontja pl
2023. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Le kell tojni. Te vagy az anyja, vagy azt csinálják amit kérsz, vagy nincs babázás. Állj a sarkadra, mert ha hagyod mindenbe bele fognak pofázni. És nem nem túlféltés, én sem engedném, hogy állítsák a babát. Elsőre szépen kérnem, másodikra csúnyán harmadik meg nem lenne mert pakolnám össze a gyereket és ott sem vagyunk.
2023. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Ebben igazad van! Most nem engedtem a babázást, de azt hiszik automaikus joguk van hozzá.


#1 üzenem h nem véletlen kapnak a babák D vitamint...

2023. ápr. 20. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

#1 üzenem h nem véletlen kapnak a babák D vitamint..


Hát nem is azért, hogy ne görbüljön el a csontjuk! Akkor a mai 30+ idös embereknek mindnek görbe lenne a csonja, azelött ugyanis nem adtak D vitamint a babáknak.

Meg attól sem görbül el a csonja egyetlen gyereknek sem, ha pár percig megpróbálják állítgatni.


Ennek ellenére tényleg nem tesz jót a gyereknek, de föleg, mert rossz tartást rögzít, illetve a természetes mogzásfejlödést megzavarhatja.

Te vagy az anyja, ha valaki nem tartja be a szabályokat, akkor nem adod oda neki a gyereket.

2023. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Elgörbül a caontja 🙈😅 ezen felnevettem...


Egyébként nem írtad, hogy a saját gyerekedről van szó? Ha igen, állj ki érte, ennyi. Elmondod hogy nem szeretnéd ha ezr csinálnak vele és ennyi. A reakciót meg pont le kell szarni



Ha nem a te gyereked, akkor meg kb kózöd nincs hozzá.

2023. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem a csont görbülése miatt nem szabad állítani pl a babát,de téves infó,hogy régen nem adtak D vitamint.Én majdnem 40 vagyok már,de már én is kaptam.Amúgy meg kérdező,szólsz egyszer szépen,egyszer erélyesebben,ha pedig nem használ, akkor hazaviszed a gyereket,vagy ha ők vannak nálatok, akkor megköszönöd a látogatást,és hazaküldöd őket.Szép nyugodtan pedig közlöd,hogy ez mindaddig így lesz,ameddig nem tartják be az általad/általatok hozott bármilyen szabályt.Lehet ez az édesség evés,hozzátáplalás,öltöztetés,vagy bármivel kapcsolatos.A ti gyereket,így ti döntitek el mi hogy legyen.Még akkor is,ha az amúgy hülyeség,vagy annak tűnik.(a nem állítjuk,ültetjük,járatjuk a babát ameddig magától nem tudja csinálni, nem hülyeség amúgy)
2023. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát most igyekszem a kapcsolatot ritkítani, ez az állítás csak egy példa volt, akkor volt 4 hós a baba.
2023. ápr. 20. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint a D vitamin nem mindenhol volt egyforma, a gyerekeim 35 és 45 éves között vannak, egyik sem kapott soha - szóval úgy tünik, elég nagy eltérések voltak
2023. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát 8-as,vagy te nem adtad.Szerintem ez mindenhol kötelező volt,de akkor is,mint ahogy most is,az anyára van bízva az adagolás,nem ellenőrzi senki.Nyilvan adjuk,mert kell a gyereknek.
2023. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!