Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy napotok egy...

Hogy telik egy napotok egy kisbabával?

Figyelt kérdés
Akinek most van picije, milyen volt a mai napja? :)
2023. máj. 8. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Élet egy fél évessel, nem piskóta. Természetesen minden percét élvezem és egyre többet van fent. Most örülök, hogy le tudtam tenni aludni. Azóta jól van Ő is és én is.
2023. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 3 hónapos a babám.Általàban 6kor kelünk. A pihenőszékében “beszélget amíg megkávézok, útnak indítom a nagyobb gyermekem(11 éves)7kor eszik( tápszeres) fél 8-8 kor vissza alszik fél órára.Ilyenkor nekiállok a főzésnek. Mikor felkel kicsit játszunk, kiviszem a konyhára, ha jó a kedve akkor be tudom fejezni a főzést, ha nyűgös akkor otthagyom addig a főzést, mondókázunk, tornázunk a nappaliban.10kor eszik utána vissza alszik kb 1 órát. Ilyenkor vagy befejezem a főzést vagy rendbe rakom a lakást. Ha marad idő esetleg hajat mosok.11-dél között kel , “beszélgetünk, játszunk 13 óráig,akkor eszik.Megvárjuk a nagytesót aki 13:40re itthon van. Utána együtt megyünk sétálni. Általában 2 órát végig alszik a babakocsiban. Ilyenkor elintézek mindent amit kell.( hivatalos dolgok,Barátnőkkel találkozás, shoppingolás a nagyobbal )16órakor eszik.akkor jön haza kb a fèrjem. Ilyenkor zsong a család , ő sem akar aludni :) Kicsit bólint de nem érdemlegesen. Ha a férjem fürdött, evett együtt elmegyünk boltba 17:30 körül. Ha szerencsénk van picit alszik a babakocsiban.19:00kor fürdetés, vacsi. 19:45 kor fekvés, alvás. Hajnalban 1x kel 3 óra környékén enni.
2023. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Csütörtökön lesz 5 hetes a kisfiam.


Nagy vonalakban kezd kirajzolódni egy napirend, vagy inkább úgy mondanám, egy számunkra is nagyon ideális kis ritmus, ahogyan ő él.


Este 19.00-19.30 körül fürdés, hamikázik, majd szépen elalszik 20.00-21.00 között. Alszik egészen 01.30-02.00-ig. A pocakja ébreszti, eszik, pelus csere, egy óráig van fent amíg evett, tisztába lett rakva és vissza alszik egészen 05-06 óráig.


Napközben van, hogy 2-3 órát is fent van. Pihenőszékben nézelődik, énekelek neki, hason fekve tornázgat, beszélgetünk. Akkor eszik amikor meg éhezik, 3-4 óránként 120 ml. Nekem fele arányban anyatejes, tápszeres.


Délután sétálni megyünk, aztán kezdődik minden elölről.

2023. máj. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Két hónapos a csöppöm

Baba nevelési alapevek közül mi sikerül mi nem:


Egyél ha eszik- nem működik mert a fejére ejtem,meleget meg nem is merek nehogy leforrazzam.

Aludj ha alszik- jó is lenne. Ki vigyázna a másikra? Alap házimunka,éves van olyankor plusz a nagyobb (2 éves)lefoglal

Sírj ha sír - ez elő szokott fordulni

Vasalj ha vasal - ez pipa

2023. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 😊

#4, jajj, ugyanez volt az egyik rokonoméknál is.

Ott most múlt 3 éves a kisfiú, és mikor pici volt, az anyja leforrázta őt, amikor a tápszert készítette. Hálistennek már semmi nyoma nincs a sérüléseknek, de nagyon sajnáltam szegény kicsit.

2023. máj. 9. 11:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!