Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor is sír a babám,ha...

Akkor is sír a babám,ha foglalkozom vele?

Figyelt kérdés

Hat hetes a babám,szülés óta gyakorlatilag nem aludtam. De a nagyobbik baj,hogy sokszor annyira sír,hogy megnyugtatni sem tudom. Csak felveszem,ringatom,rajtam van,de sír ugyanúgy. Ez főleg este és éjszaka van,legnagyobb örömömre. Napközben könnyebb megnyugtatni de a folyamatos kontaktot akkor is igényli.

Már mindent is kipróbáltam,de van,hogy semmi sem nyugtatja meg. Van már,hogy vele együtt sírok én is. Kicsit talán már kezd javulni a helyzet de az elmúlt hónap katasztrófa volt.

Idejott anyósom is kiosztott hogy miért nem teszem le,csak magamat készítem ki...de én nem akarom sírni hagyni. Azt mondja úgy is ugyanúgy sír,ha leteszem. Ami sokszor igaz is. De nincs szívem letenni.



2023. máj. 9. 14:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hasfájós?
2023. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit gyarapszik? jó a gyarapodásának az üteme, vagy nagyon belassult?
2023. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellre teszed, akkor is sír? Vagy csak ha leveszed róla? Elutasítja?
2023. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen gyarapszik,egy kilót hízott egybuonap alatt. Itt volt a védőnő is,minden rendben vele. A védőnő szerint ez normális,majd kinövi. De én már kezdek megbolondulni a nem alvastol,de sírni nem akarom és nem is fogom hagyni.
2023. máj. 9. 14:40
 5/30 A kérdező kommentje:

Szépen eszik,szépen szopizik azzal nincs gond. De amikor nyűgös cici sem kell neki. Enni eszik,de utána elloki. Komfort szopi nem kell neki,amit annyira nem is bánok. Cumit nem fogad el.


Nem tudom hasfájós e,pár dolgot kirpbaltunk semmi se használt,de nem akarok kísérletezni a gyereken. Tejterméket meg már évek óta amúgy sem eszek.

2023. máj. 9. 14:41
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
Kérj segítséget, ha nagyon ki vagytok merülve a férjeddel. Vagy ha nincs segítség akkor a férjed vegyen ki 1-2 nap szabit, fejd le a tejed, lefejt tejet ő is oda tudja adni a babának és te meg aludd ki magad. Egy 8 órás tiszta mély alvás után, megfogsz újúlni, és az erőd visszatér.
2023. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
6+ A férjednek meg ugyan így. Teremts miután te kipihented magad olyan helyzetet. hogy legalább 10 órát tudjon nyugodtan aludni. Rengeteget fog jelenteni megfogod látni.
2023. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
62%
6+ Amire még nagyon nagyon ügyelj-a babád minden érez ami veled van. Ha feszült vagy, azt átveszi a baba, olyankor nagyon nyűgösekké tudnak válni. Erre nagyon oda kell figyelned az első 1-2 évben.
2023. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Lehet hasfájós. Nálunk pl. a szoptatós teától volt,akkor elhagytam, utána ha olyat ettem is észrevettem,azokat elhagytam. Bár nálunk reflux is zavarta. Esténként órákig ringattuk felváltva a férjemmel. Első 3 hónap volt nálunk ennyire nehéz. Orvos mondott valamit? Megvizsgálta? Sírni én sem hagynám, nagyszülők idejében ez volt a trendi,hagyd rá. Jól csinálsz mindent, kitartást! Az előző is jót írt. Ha nem talál a doki semmit, és nincs fájdalma sajnos vannak extrém sírós babák is.:(
2023. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy már volt itttho a férjem,egy két napig bírtam utána,de minden héten nem tud itthon lenni. Heti egyszer nyolc óra alvás meg édeskeves hosszú távon.

Anyósom azzal érvel hogy ő is mindig sírni hagyta férjeméket,és semmi baj nem lett. Ami igaz is,mert a férjem és a két húga is teljesen kiegyensúlyozott rendben lévő ember.

Egyik barátnőm meg hordozott,nem hagyta sírni,mégis van két viselkedés zavaros gyereke.

Nem akarom sírni hagyni nem is fogom,nem bírnám hallgatni csak néha kételkedem,hogy tényleg jót teszek e ezzel,ha ennyire kizsigerlem magam,hogy még csak feltétlen se sírjon egy fél órát se.

Anyósom amúgy jönne segíteni,de a babát sajnos sírni hagyná így aludni ugyanúgy nem tudnék. Mivel ő nem főz sem takarít stb ezért nagy segítség nem lenne. Más meg nincs én szüleim messze élnek és dolgoznak is ritkán tudnak jönni nagyon.

2023. máj. 9. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!