Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire nehéz lelkileg egy...

Mennyire nehéz lelkileg egy anyának otthagynia a babáját az inkubátorban?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott hal meg a lelkének egy darabja
2023. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon
2023. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
El sem tudom képzelni.
2023. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Mármint végleg, vagy ha pl. koraszülött és nem lehetnek együtt?
2023. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

Off, én amúgy ezt nem értem hogy működik.

Mármint ugye megszületik a babám, megvan a neve is meg minden, elhozom, majd visszamegyek a kórházba és beteszem az inkubátorba. Védőnő és gyerekorvos érdeklődik hogy van a pici, és azt mondon hogy lemondtam róla, inkubátorban van.

Visszavezethető simán hogy kié a gyerek, nem? Vagy nem tudom hogy működik is ez. Egyáltalán hogy reagál erre a védőnő és a gyerekorvos? Betelefonálhatnak a klinikára?


Nem akarok senkit megbántani ezzel, csak kíváncsiságból kérdezem.

2023. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5! Nem, ők otthon születnek és az anyák nem jártak terhesgondozásra.
2023. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez elég széles skálán mozog. Ha van, akire úgy találnak rá, hogy megpróbálta az újszülöttet lehúzni a wc-n, biztos van, aki nem kötődik a csecsemőhöz, csak nem akar bajba kerülni, ha megöli. De valószínűleg a többség akármennyire is nem akarta azt a gyereket, sosem fogja elfelejteni, hogy neki volt egy kisbabája.
2023. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek általában nem gondozott terhességek és nem kórházi szülésből maradnak ott. Ez egy mentőöv a babáknak.

Szerintem amúgy hatalmas lelki erő kell ehhez. Biztos vannak gonosz emberek is, de pl egy hajléktalan nőnek, aki próbál talpra állni, lehet ez a döntése. Attól még lehet, hogy imádta volna a babát és dúlnak benne a hormonok, de többet akar adni neki. Szerintem akkor kegyetlen nehéz lehet otthagyni, és csak bízni benne, hogy jó lesz neki és szeretni fogják. Őszintén sajnálom, akinek ilyen döntést kell meghoznia.

2023. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért hagyja ott, mert nem is akart babát, vagy a körülmények miatt? Nem mindegy a kérdés szempontjából.
2023. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!