Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az óránként kelés általában...

Az óránként kelés általában megszűnik, ahogy nő a gyerek?

Figyelt kérdés

Nem olyan sok anyukánál, de egy párnál olvastam, hogy 1-2 óránként kel a babája, és nagyon ki van merülve.

Viszont nem tudom, ez még kisgyerekkorban is előfordulhat, vagy azt már ki kell vizsgáltatni?

Akinek ilyen rossz alvó volt a gyereke, hogy óránként kelt, hogy bírtátok ki?


2023. máj. 26. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nincs más opció mint kibirni.. Muszáj. De toltodni lehet a gyerkocbol és akkor kibirja az ember. Nekem 3 éves koráig kelt 2-3 óránként pár percre, pont mig felebresztett aztán hozzambujt vissza is aludt. Picinek meg óránként.. 3,5 éves mostmar 9tol fél 6ig alszik. De én sokszor ebredek..hozzaszoktam sajnos.
2023. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

hozza szoksz...aztan mire hozza szoksz altalaban jobb lesz :) nekem 15 honaposan kezdett el 19.00 - 5.00ig ataludni. persze ha jönnej a fogak epp akkor nalunk is nyugtalan a kislanyom.


szerintem nem lehet olyan nagyon borzalmas semmi ami gyerekkel kapcsolatos..mert akkor kihalt volna mar az emberiseg :-D es nem lenne az embereknek 2 vagy több gyerekük :)

2023. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
amióta nem szopik azóta alszik.amig szopott óránként kelt.(13 hónapos,és egy hónapja atalussza az éjszakát
2023. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A muszáj nagy úr, így lehet kibírni. Más nem fog felkelni a szülők helyett, a kicsi meg nem ordíthat. Nekem az anyatejes gyerekemmel volt legkönnyebb a szoptatós időszak. A cici mindenre megoldás volt, tudtam aludni. Most van éjjeli cumisüvegesem, de nem is várok javulást egy ideig. A nagyobbacska is hiába hagyta el az éjjeli cumisüveget, ugyanúgy kelt utána is éjjel még évekig. Ráadásul már cumi meg cumisüveg se volt, csak az alvós pajtás, de az a kis száját nem fogja be. :D
2023. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2023. máj. 27. 09:39
 6/10 A kérdező kommentje:
#2, persze, meg ha ilyen rossz lenne akkor nem vállalnak be annyian a tobbedik gyereket is
2023. máj. 27. 09:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 15 hónapos és még mindig 1,5 óránként kel, és így is csak 9 órát alszik éjjel, nem 12-t, mint összes barátnőm gyereke. :D De nem mindegy az sem, hogy mit veszünk kelésnek. Nekünk most már csak éjjel nyöszög kicsit, visszaadom a cumiját, látja, hogy itt vagyok és alszik vissza. De amíg kicsi volt és ugyanígy 1,5 óránként kelt, akkor a visszaaltatás etetést, büfiztetést, ordítást, ringatást, járkálást, Espumisan cseppet, még több ordítást, végül alvást jelentett. Lehet, hogy ugyanannyi időnként kel, de ez a kevés, amit most kell csinálni már nem visel meg közel sem annyira.
2023. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Huu.. azt hittem mi alszunk rosszul. 2 hónapos babám eleinte éjszaka 3x kelt enni majd aludt, ez lecsökkent egyre, ha kaki gondok vannak 2re. Kitartást mindenkinek ez kegyetlen lehet
2023. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon boldog voltam, hogy csak 2szer kel a gyerek.. Egészen 4 hós koráig, amikor elkezdett forogni.. Akkor minden megborult, most másfèl óránkènt kel üvöltve, sokszor nem segít a cumi visszaadás se, csak a cici.. én emiatt szeretném minél gyorsabban leválasztani majd.. Örülnék ha megszűnne de néha úgy érzem csak egyre rosszabb.. azt nevezem jó estének mikor csak 6szor kelünk..
2023. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fiam 6-15 hónapos kora között aludt nagyon rosszul, mozgásfejlődés-fogzás miatt. Volt mikor 1-2 óránként, máskor csak 1x de akkor 2-3 órán keresztül ébren volt. Nem maradnak így, előbb utóbb elkezdenek aludni :)

Kibírni meg nyilván muszáj.


2. gyerekkel meg a legrosszabb éjszaka az volt, mikor betegen felkelt 3x, már nem olyan kicsi ő sem. Szóval vele nem lehetett panaszom az alvásra, nem törvényszerű, hogy sokszor ébred a baba.

2023. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!