Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesnél még normális,...

Másfél évesnél még normális, hogy fekete apró szőrök vannak a hátán? Egyébként szőke kislány, csak a hátán szőrös.

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
A babák születhetnek picit szőrösen, de ez néhány HÉT! alatt kihullik. Vagyis nem, nem normális, ha egy másfél éves baba még szőrös. Én az orvost kérdezném.
2010. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én 1,5 évesemnek is szőrös még a háta, megkérdeztem az orvost, azt mondta, teljesen normális, mire férjhez megy, már nem lesz ott szőr. Szóval nyugi, azt nem tudom, mikorra kopik majd le, de 18 évesen már biztos nem lesz ott. Előtte nem adom férjhez, az biztos. ;-)
2010. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

nAGYon jó kérdés:)

kicsit offolok:

kislányomnak a popó felett van picivel egy 2 cm átmérőben fekete szőrzet, most 9 hós, és barna szemű, barna hajú, nagyon hosszú szempillával, ami szintén sötétbarna.

állandóan kérdezem a gyerekorvost, hogy mikor múlik el, mindig azt mondja nevetve: majd elmúlik. szóval soha nem a kérdésre válaszol, szerintem nem is tudja hogy mi az a max idő, amikortól már nem normális, hogy ott van. annyira idegesít, hogy nem tud rá válaszolni, hogy azon gondolkodtam, hogy elviszem valahova, de hova? kihez lehet vinni szőrzet problémával?

2010. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
uccsónak és neked is: ha zavar akkor bőrgyógyászhoz kell menni.
2010. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lányom 20 hós, ő is szőrös még, a homloka, a háta, stb. Még nem kopott ki.
2010. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, remélem hamarosan kikopik :D
2010. okt. 12. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is szőrős a háta a kisfiamnak a dereka felett még,18 hónapos.Remélem majd elmúlik neki.
2015. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem még 26 évesen is ott a szőr... valószínű sose múlik el... aztán kitudja, nálam nem múlt el sajnos...
2021. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!