Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a komfort...

Hogyan szoktassam le a komfortszopiról?

Figyelt kérdés

Adott az 1 hónapos kislányom, aki nagyon keményen biocuminak néz és egész nap a mellemen csüngene (és csüng is, mert jelenleg jobb ötletem aligha).. Szóval gyakorlatilag egész nap cicizget, néha eszik is, de ha elveszem akkor ordít. Visszaadom, szív párat, jön a komfortszopi, elveszem, ordít.

Így is szokott elaludni, máshogy nem is hajlandó, max még a babakocsiban.

Hogyan szedjem le erről, mert se éjjelem se nappalom? Szeretném ha 3 óránként enne és lenne benne valami rend .. :(

Köszönöm :(



2023. máj. 31. 13:48
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
68%
Cumit próbáltad?
2023. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
74%
1 hónaposan még ez a normális. Lesznek még növekedési ugrások bőven és bizony a növéshez ennie kell nem is keveset. Ez van bírd ki. Tápszeresen is sokat enne,ez nem komfort szopi hanem próbál a növekedéshez megfelelőt enni...
2023. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
82%
Mikor megnéztem, akkor azt hittem egy 2-3 éves gyerekről van szó… de 1 hónapos. Ez ebben a korban ilyen. 4.trimeszter. Egy újszülött nem olyan, mint a filmeken.
2023. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
81%

"Szeretném ha 3 óránként enne és lenne benne valami rend .. :("


Az igény szerinti szoptatás nem arról szól, hogy három óránként eteted

2023. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Cumi nem kell neki, 5 márka tesztelve, egyik sem nyert, csak a cici.

3050 született, 3800 most. Holnap 1 hónapos. Tudom, anyatejjjel nem lehet túletetni, de túl sokat is eszik, nemhigy eleget.

Igény szerinti szoptatás szerintem nem normális dolog, a gyerek egész nap eszik, mikor emészt? Nem hiszem, higy ez így neki jó, nyilván hasfájós is. Mindent bevetettem, soha nem első nyikkre teszem mellre, de semmi nem nyert. Beszélhetek hozzá, van adamo hinta, rezgőszek, pelus tiszta, ringatás, séta, de neki a cici kell csak :)

2023. máj. 31. 14:21
 6/46 anonim ***** válasza:
90%

Te kellesz neki, mert így érzi magát biztonságban.

Legyél már egy kicsit türelmesebb vele! Mindössze egy hónapos!

2023. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Ez tiszta sor, akármennyi összebújást, szeretetet, rajtunk alvást megkap. Most is az ölemben szuszog, de a felázott melleim rohadtul fájnak és akkor sem tartom okésnak hogy egész nap eszik.

Nem csak cicivel lehet szeretni egy kisbabát.

2023. máj. 31. 14:28
 8/46 anonim ***** válasza:
57%

'Igény szerinti szoptatás szerintem nem normális dolog, a gyerek egész nap eszik, mikor emészt?"


Akkor csináld így, szemben az ajánlással, ha olyan jól tudod. Aztán ne csodálkozz, ha pár hónap múlva elmegy a tejed. Régen is azért voltak olyanok, akiknek pár hónap után elment, mert órára szoptatták A babát, nem pedig az igényei szerint.

2023. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
91%
A babád viselkedése teljesen normális. Az elavult szovjet védőnők agymenése, hogy az újszülöttet szoktatni kellene bármihez is, pl időre evés. Figyelmen kívül hagyhatod az igényeit, idővel beletörődik, de kb 3 hónapot kéne higgadtan a fenekeden ülni és háttérbe szorítani az egodat, utána óhatatlanul el fog kezdeni érdeklődni a világ felé. Akkor is, ha most 0-24ben rajtad lógna.
2023. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap még nagyon az eleje, később lesz majd hogy ki írja hosszabb ideig 2 étkezés között, legalább 1,5-2 óra nappal.


Azért probalkozhatsz azzal, hogy eves után büfizteted. A hasa sem fáj és a komfort szopit sem szokja meg. 3 hónaposan kb 10 perc alatt evett és fél óra volt míg jött a böfi. Addig nem raktam le, hanem sétáltam vele.

2023. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!