Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok a babátokat?

Miben altatjátok a babátokat?

Figyelt kérdés
Lányom 3,5 hónapos, imádja a bunda zsákját mindig abba alszik este. Rövidujjú body, és rugdalózó van rajta. Ma elővettem a nyári kis zsákját, hogy már abba tudjon aludni ez egy vékonyka kis ujjatlan zsák. Viszont most azt nem tudom eldönteni mi legyen alatta, tegnap nagyon izzadt szegénykém csak egy body és zokni volt rajta, végig is aludta az éjszakát 9 től fél 7 ig (ami sose szokott így lenni) lehet így jobban érzi magát.. kíváncsi vagyok, ti mibe altatjátok amikor meleg van (nálunk tegnap éjjel kint 24 fok volt)
2023. jún. 2. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rovid ujju body,vekony nadrag,betakarom de az nemarad sokaig rajta.lerugja.
2023. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vékony kezeslábas pizsama, takaró nélkül.
2023. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Mint a #2. Tegnap előtt volt alatta body is, de melege volt, úgyhogy most már csak a vékony pizsi és ennyi.
2023. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Vekony hosszu ujju rugi es vekony halozsak. 6 hetes a kisfiam, de igy erzi jol magat.
2023. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
body+ vekony pizsama nadrag, igy a hasa vedve van, es nem gond, ha lerugja a takarot (zoknit nem kap).
2023. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 4 hónapos, egy szál rövid bodyban van, esetleg zokni is van rajta, de az sem mindig, plusz egy vékony takaró vagy a a téli paplanjának a huzata.

Ablakok tárva nyitva, még alig van nyár, de már 23-25 fok van a lakásban estére 🫠

2023. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]


Én ez alapkán szoktam felöltöztetni. Kényelmesen érzi magát, és nincs melege vagy nem fázik. Takaróval csak akkor szoktam be takarni, ha nagyon hideg tél van, de egyébként jobb ha nem takarod be, mert meg van az esélye annak, hogy magára húzza. A házunkba jelenleg nem fűtünk (júniusba nem szokás :D), de így is van 20-22° éjjel.


Egyébként még idekapcsolódik a szellőzés. Tavaly csináltattuk meg a szúnyog hálót a pici miatt, és meg kell hogy mondjam egy remek döntés volt. Ha éjszaka kinyitom az ablakot, akkor mondjuk jobban fel szoktam öltöztetni.


Meg az még nagyon biztonságos, ha van légzésfigyelőd. Én nekem az Owlet Smart Sock 3 vállt be a legjobban. A nevéről is láthatod, hogy ez egy zokni, amit tépőzárral tudod méretre igazítani a kismanónál. Nem rúgja le, nem lesz tőle túlságosan kimelegedve, mert szellőzős anyaga van. A telefonodon keresztül tudod figyelni egy applikáción, ami mutatja, hogy mennyit van ébren, mennyit alszik, hőmérséklete, pulzusa (ne lepődj meg ha sok, ez babuciknál normális). Ja, és töltőre lehet rakni napközben.

2023. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!