Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bugyipelenkából is jó lehet...

Bugyipelenkából is jó lehet éjszakára az eggyel nagyobb méret?

Figyelt kérdés

Fiamnak éjszakára mindig 1 mérettel nagyobb pelenkát adunk, mint amit nappal hord, mert így bírja csak ki az éjszakát. Nemrég nappalra elkezdtünk bugyipelenkát adni, mert kényelmesebb neki. Éjszakára is azt adtam, de reggelre full pisis volt.

Abból is vehetek 1 mérettel nagyobbat?

Csak mert nem tudom, milyen annak a dereka? Mert a sima csatosnál nyilván szorosabbra húzom. De a gumis lehet, hogy eláll a pocakján.

Nappalra 4-es Pampers Pantset adok rá. Éjszakára gondoltam az 5-ös méretet. Nagyon nagy a különbség? Épphogy 9 kiló. De lehet, hogy annyi se.


2023. jún. 8. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 4-es Pampers Pants van, éppen 10 kg a lányom, de néha nyomot hagy a pocakján a dereka, úgyhogy szerintem elég szoros. Szerintem működhet az 5-ös is. Ha túl nagy lesz, egyszer úgyis belenő, nem fog kárbamenni.
2023. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg éjszakai pelenka?
2023. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, most olvastam egy másik kérdésnél, hogy van olyan. Sose figyeltem eddig. :)
2023. jún. 8. 14:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!