Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hetes kismama vagyok,...

16 hetes kismama vagyok, lehet ilyenkor már biztosra mondani, hogy lány v fiú?

Figyelt kérdés

16 hetes kismama vagyok és ma voltunk UH-n, ahol a doki látott lányos, illetve fiús jeleket is :( Mikor derülhet ki a baba neme? Aludt a picike nem igen látott a lába közé


[link]



2023. jún. 9. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Biztosra mondom hogy lány vagy fiú. 100% hogy ebből lesz valamelyik.
2023. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha az orvos jól ràlát arra amire kell. Nálatok nem így lett, majd legközelebb kiderül.
2023. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 12 héten derült ki hogy fiú vagy lány. Szerencsém volt. De ha nem derül ki szülésig akkor meglepi lesz. Vagy ott vannak a drága tesztek amik 100% megmondja hogy fiú vagy lány a baba.
2023. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
18. heti genetikai uh-n megmondják már ha látszik, olyat ismerek akinek szülésig nem látszott, mert úgy fordult.
2023. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hetin megmondták, hogy kisfiú lesz. Az is lett.
2023. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is biztosra mondta az orvos a 12. héten, hogy fiú lesz. Ha úgy fekszik, biztosra meg lehet állapítani. Lehet, hogy a következő uh-n már látni fogja.
2023. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Barátainknak a 19hetes uhn derült ki hogy fiú helyett lány. Pedig addigra már vagy 4x voltak uhn. Akkor biztos ha már megszületik :D

Nekünk 17hetesen megmondták hogy fiú, bár teljesen egyértelmű volt mert beterpesztett :D

2023. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha mutogatja magát, már 12 hetes uh-n is biztosra lehet mondani. Ha kíváncsi vagy, ajánlom a 4D uh-ot, azzal sokkal egyértelműbben látszik akkor is, ha nem mutogatja magát annyira, de nem is takarja kifejezetten.
2023. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a 20hetes genetikain se látszott. A doki azt mondta, hogy a lába közé vette a köldökzsinórt. 26hetesen mentünk 4D-re, mi ott tudtuk meg. Én nem bántam volna ha nem tudom, mert szórakoztatott... 🙂 A férjem tudni szerette volna, ő nem tudott nemtelenül gondolni a babára.
2023. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vérből már korábban is meg lehet.
2023. jún. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!