Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babám még mindig úgy...

1 éves babám még mindig úgy issza a tápszerét este, és reggel, hogy az ölemben ül és tartom neki az üveget. Egyedül kéne már meginnia?

Figyelt kérdés
Napközben egyedül iszik, teát, gyümölcslét. Megfogja a kis cumisüvegét, és ügyesen iszik belőle. De este, és reggel, ha odaadom neki a tápszert, a felét megissza, utána vége, eldobja a cumisüveget, vagy pedig el sem fogadja úgy, hogy ha nem én adom a szájába.
2010. okt. 13. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva van. A feléig hagyja, hogy fogjam, utána kiveszi a kezemből, és ő fogja. Beleszív kettőt-hármat, kiveszi a szájából, beszél az üveghez, mondja, hogy teee - tej, majd visszarakja, meg odaadom neki a kupakot, és azt is leveszi-felteszi...

Kb. 2-3 hete kezdte ezt el csinálni, addig én fogtam neki mindig.

2010. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt írtad napközben egyedül iszik. Szerintem Rád vágyik még ilyenkor, reggel-este. "meghitten" Szóval nyugi.
2010. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem gond, ilyenkor érezteti, hogy szüksége van még rád.nyugiban, a végén már félálomban anyu ölében! :)
2010. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
A lehető legjobb, ha te itatod, az visszaadja azt a meghittséget, amit szoptatás közben is éreznétek, megvan a testi kontaktus. (Nem én találtam ki, Ranschburg Jenő könyvében olvastam.)
2010. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha napközben magától iszik,akkor szerintem nincs baj!Reggel lehet,hogy még "kómás" alvás után...este pedig már fáradt!Még nálam is van olyan,hogy munka után olyan fáradt vagyok,hogy legszívesebben megkérném a párom,hogy etessen meg :D
2010. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is egy éves, napközben is én itatom :) Ha nagyon muszáj, akkor iszik egyedül, de sokszor nem dönti meg eléggé, és ugye úgy nem jön belőle. Bedühödik, eldobja, nem iszik :D A tápszer meg: ha a kezébe adom, akkor fogja és megissza, de az ölemben, fekve, tehát eleve meg van döntve az üveg. De amint hozzáérek az üveghez, már el is engedi :) Engem nem zavar. Amúgy ügyes, bármit kinyit, csavargat, teker, nem hiszem, hogy ez baj lenne. Ha tudnám szoptatni, akkor se szolgálná ki magát :)
2010. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!