Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám már 2 hete...

3 hónapos babám már 2 hete szinte egész nap sírdogál. Ökle a szájában, csurog a nyála. Fogzás? Csak mert azóta sokszor bukik (csak szopis) ami eddig nem volt jellemző. Van ilyen tünet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 13:37
 1/7 A kérdező kommentje:
És fintorog, összehúzza a szemöldökét, semmi se jó neki.
2010. okt. 13. 13:40
 2/7 anonim ***** válasza:
ebben a korban indulnak meg a foggyökerek, ez nem azt jelenti, hogy 1 hét múlva kint lesz 10 foga. A fogzás kezdete, el fog tartani egy ideig az öklét a szájba gyürkölészős időszak.
2010. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A bukás velejárója? És amíg nem jön ki a fog, egész nap sírni fog? :( A Dentinox mennyi idő múlva hat? Csak mert én nem látok változást.
2010. okt. 13. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló a gondom:) 3 hónapos, ugyan nem egész nap sír, de sokszor kell felvennem, mert "nyünyörög". A kezemben jól elvan. Mi tápszeresek vagyunk félig, mi eddig buktunk, csökkentettük az adagot, és azóta kevesebb jön vissza. Bár állítólag anyatejjel nem lehet túletetni. Öklét dugdossa nálunk is.

Már gondoltam rá, hogy hűtőrágókához mit szólna? De eddig nem próbáltam.

Remélem ez is csak egy rövid időszak, amin hamar túllépünk. Hozzánk holnap jön a védőnő, és majd kifaggatom:)

Kitartás Neked!

2010. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a dentinox csak akkor hat, amikor már elkezdenek kibújni a fogak. Szerintem a bukás nem attól van, nem tudok szakszerű választ adni, ez csak a véleményem.

A hűtőrágókák nálunk egyáltalán nem váltak be.

2010. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a bukás attol van (nálunk igy van!) hogy az öklét a szájába teszi. nekünk van ugy hogy még az ujját is lenyomja magának!!!!!
2010. okt. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, erre én is gondoltam.
2010. okt. 14. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!