Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kis kozvelemeny kutatas!...

Egy kis kozvelemeny kutatas! Kinek mennyire jott be a GYOMOR EGES=HOSSZU/SOK HAJU BABA elmelet?

Figyelt kérdés
29hetes km vagyok es szinte minden uditotol,fott kajatol,gyumolcsoktol eg a gyomrom...Kivancsi vagyok h ez a baba haja miatt van,vagy ez is csak a terhesseg ujjabb + velejaroja:S :)
2010. okt. 14. 14:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Nekem bejött. A gyomorégést tejivással csökkentettem, főleg lefekvés előtt.
2010. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Nálam nem jött be. nem égett a gyomrom, és hajas babám lett. ez szerintem az okos népi bölcsességek közé tartozik...
2010. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jött be, pedig mindíg nagyhajú babáról álmodtam. Kisfiam már 18 hónapos, de még mindíg olyan kis pihe haja van és nem is nő nagyon neki. Nagyon kevés hajjal született, én pedig ha délután két óra után ettem mindíg iszonyú gyomorégésem volt. Rengeteg Rennie-t megettem.
2010. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

a vége felé égett csak a gyomrom, és a narancsevés segített rajta! kiröhögtem a védőnőt, mikor ezt javasolta, de igaza lett, segített.

haja viszont csak mutatóba volt a fiamnak.

2010. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Nekem alig-alig égett.Meg tudom számolni egy kezemen.Haja pedig lett,de nem is hosszú,nem is sűrű.
2010. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Salvus vizet, csodákra képes! Amikor nem ittam aludni nem tudtam a gyomorégéstől, a lányom majdnem hogy kopaszkán született. Azért ég a gyomrod mert a méhed nyomja fel a gyomrod és lazább a gyomor szájad így a sav vissza tud folyni. Nem mert hosszú a haja vagy rövid a babádnak :)
2010. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Nem égett egyik terhességemnél sem, pedig sűrű, hosszú hajú babákat szültem.
2010. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy igazából mennyire függ össze a két dolog,de nekem is bejött. Ikreim vannak és az utolsó hónapban nekem is mindentől égett a gyomrom! Mindenki azt mondta,hogy biztos nagy lesz a hajuk.Úgy is lett,mind a kettő babámnak hosszú haja volt!
2010. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Eddig azt hiszem nagyjabol mindenki megcafolta ezt a babonat....Koszonom az eddigi valaszokat/tanacsokat!
2010. okt. 14. 14:59
 10/35 anonim ***** válasza:
Nekem bejött! hosszu haja lett a fiamnak amikor megszületett! Bár én nem hittem benn...:)
2010. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!