Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki használ Touragoo...

Valaki használ Touragoo gyermekülést? Milyen tapasztalat van róla? Most szeretnénk venni, de nem sok infót találtam róla, belinkelem, hogy melyiket néztük ki.

Figyelt kérdés

[link]


csak nem a brendonba:)


2010. okt. 14. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk a 9-25 kg-ig jó Touragoo ülésünk van, nagyon meg vagyok vele elégedve és a babám is szereti.

Top Rider és Pierre Cardin üléseket koppintották le szerintem, csak még kedvezőbb áron adják.

Azt javaslom, egy boltban ültesd bele a gyerkőcödet, próbáljátok ki és utána vedd meg azt, amit kinéztél.

Itt a Gyakori Kérdések oldalon is van pár Touragoo üléses kérdés, nézz szét, mit írnak mások.

2010. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, már megtettem, csak az kevés infó volt:)

Van töréstesztje amúgy, vagy valami szám a hátsó részén? Kérdeztem a Brendont, de azt írták, hogy ilyen jellegű infót csak személyesen adnak ki, milyen aranyosak!

2010. okt. 14. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Töréstesztet Németországban csinálnak, ott pedig nem lehet kapni ilyen üléseket. Ezért sajna nem fogsz találni ilyen infót sehol.
2010. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia,

akkor ez azt jelenti, hogy nincs neki töréstesztje?

Elvileg nem úgy van, hogy csak töréstesztes ülést lehet kapni?

Köszi

2010. okt. 18. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is Touragoo gyerekülésünk van, de a 9-25kg-s változat, kb 3 hete vettük a gyerkőcnek. Mi is nagyon szeretjük, a gyerek szépen megül benne, kényelmes neki. Én azt olvastam róla, hogy nagyon jól védi a fejet, vállat és a csípőt.
2010. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Brendonba az eladó mondta,hogy inkább ne vegyük meg nézzünk inkább hasonló árban másikat.Azt mondta,hogy ők sem tudnak sok infót az ülésről.
2010. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudok róla, hogy Magyarországon csinálnának tesztet. Az ADAC, a Német Autóklub szokta ezt elvégezni minden évben, és Európában ezt veszik majd' minden országban irányadónak.

Ettől függetlenül még lehet jó egy ülés, hogy nincs töréstesztje. Ugyanis általában ugyanazt a vázat használja a legtöbb gyártó. Gyakorlatilag egy csomó olyan gyerekülés létezik, ami tök egyformán néz ki, csak más rajta a márkanév.

2010. okt. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, közben már megvettük az ülést. Én nagyon biztonságosnak látom, a kislányom is szereti, habár még csak egyszer ült benne:)

Szerintem vannak ennél rosszabb ülések is, remélem nem lesz vele semmi gond, hosszú távra vettük volna.

2010. okt. 19. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!