Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most komolyan gáz, ha egyszerr...

Most komolyan gáz, ha egyszerre megfőzök 3-4 adag babakaját, egyet megeszik, a többit meg lefagyasztom?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm jól kioktatott, hogy ő nem adna fagyasztott ételt, vegyek inkább bolti bébiételt.
2010. okt. 14. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
inkább saját főzésű fagyasztott mint bolti. nyugodtan adhatod ugyan milyen másabb baja lehet mint ami egy évig is áll a polcon?:-)
2010. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy gáz, nagyonis jól csinálod.
2010. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Én is csináltam már így.Krumplit és csirkecombot.Nekem nem volt gusztusom odaadni neki,miután vagy 2 hétig állt a fagyasztóban.Én sem ettem volna meg.Egyik sem túl jó,sem a bébiétel,sem a fagyasztott (főtt) kaja.Sztem akkor ha lefagyasztod,nyersen tedd,és főzd meg akkor mikor oda akarod adni neki.
2010. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi szoktunk lefagyasztani magunknak is maradékot, és nem tartom gusztustalannak.
2010. okt. 14. 17:37
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem, mi ezzel a gond? Ha megfőzés után lehűtöd és azonnal adagolva lefagyasztod, az étel a fagyasztóban ugyanolyan friss marad (-18 fokon vagy alatta tárolva), mintha akkor főzted volna, amikor kiolvasztva majd odaadod a babának. Én is szoktam fagyasztani, nem értem, mi benne a gusztustalan.Persze vannak olyan dolgok, amik nem jó ízűek fagyasztás után pl. krumplipüré...
2010. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Igen,sejtettem h le fogtok pontozni,de az én lelkiismeretem így nyugodtabb.
2010. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, ha megeszi a babád.

Én próbálkoztam többféle ételt is fagyasztani, de a finnyás kicsi fiam nem volt hajlandó megenni.

Bár az tény, ahogy előttem is írták, hogy azért nem mindent jó fagyasztani se.

2010. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem gáz. Hisz frissen a legfinomabb. Én sem eszem fagyasztott és felmelegített pörköltött,rakottkelt stb... Akkor a gyerekemnek miért kívánom ezt. Gondolj bele...
2010. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy gáz! Nyugi, sokan csináljuk igy ...

Még a gyerekorvos is javasolta, hogy ne kelljen állandóan főzőcskézni. A lényeg, hogy a tisztaságra és a gyors lehűtésre figyelj!

2010. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
szia!nekem pont a védőnő javasolta,hogy nem kell minden nap főzőcskézni,én is megfőzök 3-4 napra,kiadagolom,és lefagyasztom.így csak egy héten 2szer főzök,turmixolok.amúgy meg mindig megkóstolom,,milyen,ha megmelegítettem,és semmi különbség a friss között,a kislányom is jóízűen megeszi.
2010. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!