Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bébikaját, miután kiveszem...

A bébikaját, miután kiveszem a hütőből, melegithetem mikróban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, a mikró csak az ételben lévö vizet melegiti, semmi káros hatása nincs.


(A "degenerált" molekulák, meg a sugárzás csak hülyeség - ugyanis ha egy molekula megváltozik, akkor már nem ugyanaz, a sugárzás meg egyszerü rádióhullám)

2010. okt. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval. A mikró nem "degenerál". Rezegteti a kajamolekulákat, és a súrlódástól lesz meleg.
2010. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Mindenki maga döntse el, én ebben az egyben kötöm az ebet a karóhoz. Még soha semmit nem mikróztam a gyereknek. Nem olyan sokkal macerásabb vízforralóból egy edénykébe vizet önteni és abba beletenni a hűtős kaját. ha közben kevergetem, hamarabb és egyenletesen átmelegszik, és közben folyamatosan lehet ellenőrizni, jó-e már, nem kell attól félni, hogy túlmelegszik.
2010. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan melegitheted, egy a lényeg: alaposan kavard meg utána, hogy ne legyenek benne forró részek és kóstold odaadás előtt, nehogy túl forró legyen véletlenül.
2010. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!