Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan "süti" recept,...

Létezik olyan "süti" recept, amit hat hós baba is megehet?

Figyelt kérdés
Már eszik: alma, körte, szilva, barack, babapiskóta, sütőtök, Sinlac (eszik zöldségeket is, de az eből a szempontból most nem érdekes). Tudnátok ezekből valami stifélét összerakni, amit felnőttek is megennének, és a babámnak is adhatok belőle (pépesítve persze)?
2010. okt. 17. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Húúú, nem kérdeztél egyszerűt... Én ilyet tudnék elképzelni:

Vagy babapiskótából, vagy piskótatallérból készíted. (Olyan piskóta tallér, ami gyakorlatilag ugyanaz, mint a babapiskóta, csak nem cukrozott, és kerek alakú, Tescoban és Lidlben is lehet kapni.) Ha nagyon kemény, akkor belemártod rizstejbe, és egy tál aljára lerakod. Veszel 6 hónapos kortól adható vaníliás vagy csokis poharas desszertet (Humana pl.), és teszel rá egy réteget, vagyis megkened vele. Ráraksz mondjuk barackszeleteket, majd megint piskóta, megint puding, megint barack. Beteszed a hűtőbe összeérni, és pár óra múlva már fogyasztható is. De megcsinálhatod vegyes gyümölcsökkel is.


Az ötlet onnan jött, hogy szoktam csinálni babapiskóta, vanília aroma, porcukros tejföl és fagyasztott málna kompozíciót csinálni. A babapiskóta totál magába szívja a tejföl nedvességét, és valami isteni finom desszert. Csak ugye egy 6 hónapos babának még nem lehet tejfölt adni, ezért kell helyettesíteni babapudinggal.

2010. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Piskóta.

Receptjét olvasd el a netről sok van.

2010. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Megpróbálkozom! Babapiskótából én sem cukrozottat, hanem a hipp-es fajtát adom neki (azt hiszem babakeksz a neve, vagy mi.., és piskótának hívom :) ). Bébidesszertet még nem kapott, de akkor megnézem, hogy van-e hat hós kortól. Ez a recept tök jónak tűnik! És az apukája sem fogja elhányni magát tőle :) :)
2010. okt. 17. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Itt van a poharas desszert képe, csak a 10 hónapos kortól adhatót találtam meg a neten. De létezik 6 hós kortól adható, ez biztos, mert én is vettem annó. [link]
2010. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!