Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a babájának meg van nagyobbodva az orrmandulája?

Figyelt kérdés

8 hónapos a kisfiam, ma voltunk fül-orr-gégészeten , ott mondták, hogy meg van nagyobbodva az orrmandulája. 1 hónapja másfél-2 órát alszunk éjjel, ő nappal azért tud pihenni, de én nem, erre a doki válasza az volt magyarán mondva, hogy "így jártam"...ki lehet vetetni neki, de nagyon sokan nem ajánlják a környezetemben.

Én már megőrülök, mert hulla vagyok és bele se merek gondolni, hogy ez még meddig tart. :(

Akinek nagy a babájának az orrmandulája, hogy tud neki segíteni?


2010. okt. 18. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is nagy volt.Kivették is azóta semmi gond.
2010. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mennyi idősen vették ki neki? Műtét közben elaltatják a picit? Mennyire viseli meg?
2010. okt. 18. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is meg volt nagyobbodva.

Nem véletlen egy megfázás után maradt nagyobb?

Nálunk csináltak egy orrváladék tenyésztést. Staphilococcus aureus jött ki. Az okozta.

Mi homeopátiával sikeresen kezeltük.

Kár lenne egy ilyen picit kitenni egy műtétnek. Főleg, hogy a legtöbb esetbe visszanő.

2010. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Homeopátia? Orrcseppes kezelés? Hallottam már róla, de az orvos azt mondta, hogy ne cseppengessek az orrába, mert tönkremegy az orrnyálkahártyája.

Egyébként igen, náthás volt, köhögött kb. 1 hónapja, azóta áll fenn ez a helyzet.

2010. okt. 18. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk nem adott orrcseppet, nem kell megrémülnöd.

Bogyókat kapott. Szerintem érdemes megpróbálni.

Csinálj neki egy tenyésztést, hátha kijön valami...Bár nekünk is csak másodjára jött ki. Sajnálják a gyereket, így nem vesznek elég váladékot. Biztosan van a környékeden egy jó homeopata orvos is. Ha valamiben a segítségedre lehetek, írj nyugodtan priviben. Jó egészséget!

2010. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!