Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan kismama, akinek...

Van itt olyan kismama, akinek tönkrement a párkapcsolata, a gyerek megszületése után nem sokkal?

Figyelt kérdés

Hogy lehet ezt feldolgozni???????????????6 hónapos a kisfiúnk,és 2 napja elköltözött a párom,nagyon nehezen viselem...hogy fogom ezt kibirni???????

Irjatok!!!!!!!!!!!!


2010. okt. 18. 23:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom felfogni hogy mi v'ltozik meg egy férfiban akkor mikor megszületik a gyereke?Hiszen Ő is akarta és most is imádja de sajnos a mi kapcsolatunk az tönkre ment.Nem anyira sulyos mint amilyeneket itt olvasok de mára már sehogy sem tudunk kijöni, semmiben nem értünk egyet és szinte minden nap veszekszünk.Ugy szeretném helyre hozni ezt az egészet hogy boldogok legyünk ujra, de nem tudom mi tegyek.Ő azt mondja hogy szeret és én is őt de olyan nehéz.Kitartást kívánok mindenkien!!!
2010. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
Hat lanyok fajjo szivvel nezem mennyi embernek megy tonkre a kapcsolata.en is mar szazszor elatkoztam az internetnek meg a feltalalojat is, mert nalunk sajnos a net van az elso helyen aztan a baba, vegul meg en. De egyre tobbet van hogy anyara mar nincs ido.Sajnos ez megoli a kapcsolatunk.
2010. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
37%
Jobban meg kéne gondolni kinek szültök gyereket.Túl fiatalon és túl rövid idő után történnek ezek.Gondolkozni emberek...
2010. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Sajnálom, hogy ennyi embernek tönkrement a házassága/kapcsolata. Gondolom sok esetben a férfi hibájából, sok esetben a nőéből. Nálunk is adódtak problémák, de nagyon-nagyon sokat tettem érte, hogy ne legyen a férjem se mellőzött. Nagyon fontos a gyerekem, de a férjemnek ugyanúgy felesége, barátja, szeretője akartam maradni, mint előtte. Úgy gondolom, hogy időnként és főleg hosszútávon az a legfontosabb a kisfiamnak, hogy az Anyukája és az Apukája boldog legyen EGYMÁSSAL, mert úgy lehet csak teljes és boldog családi élete a kisfiamnak is. Ezért van amikor a kisfiam a fontosabb és van amikor a férjem élvez elsőbbséget. Biztos sokan nem értenek egyet ezzel, de nálunk ez működik.

Kitartást és sok erőt kívánok annak, aki valamiért egyedül maradt a kicsijével!!!!

2010. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
58%
Aki azt írta, hogy vele alszik a fia és ezért nincs szex a férje meg elmehet a fenébe ha nem érti, hát teljes mértékben megérdemli hogy egyedül marad.Nem így működik ez, hogy hozzámész valakihez mert ő a legfontosabb az életedben aztán egyszer csak félredobod mert szülsz egy gyereket.
2010. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

HUUUUU,csajok,jköszi,hogy irtatok!!!:)

Sajnos,tényleg ennyien lennénk????Én is azzal biztatom magam,ha szeret,visszajön,de,attól is félek,hogy mire erre rájön,már nekem lesz késő!!!Én nem akarok éveket várni,amig ő kitombolja magát,én meg szépen lassan teljesen tönkre megyek...:((


Én is ugy gondoltam,hogy hogy van pofája azt kérni hogy sexeljünk,mert ki vagyok mint a mosott szar nap végére,de mindig tudtam,hogy minden visszautasitás,egy pofon neki,és előbb utobb megunja,de kényszerből se akartam sexelni,mert az nem volt olyan se neki se nekem.


Nekünk is becsúszott a baba,de vártuk ,és tervezgettük,hogy fogjuk nevelni,milyen kis vagány kisfúnk lesz,mindenhova eggyütt megyünk,azért néha kettesben is,de minden vissza fele sült el!!!:((((


Olyan irigy vagyok azokra az anyukkra,akik mellett ott a párjuk,és támogatják!!!Csak kicsit lettem volna kedvesebb,ő meg 1 picit türelmesebb,és boldogok maradhadtunk volna,a mi kis pici családunknak annyi,sok tervnek,itt a sok emlék,mindent 1ütt vettünk,festettünk,szőnyeget raktunk ,kiságyat szereltünk,és boldogságban vártunk!!Ő is bejött amikor szültem(császár),azt hittem,ez a tökéletes boldogság....:(((

Befejezem...SIROK:(((((((((((((((((

2010. okt. 19. 16:38
 17/22 anonim ***** válasza:
56%
Ne sírj!légy erős és gondolj a kicsikédre, akinek mindíg szüksége van rád, aki nem hagy el téged!a párod pedig pont annyi idős mint az én párocskám!szóval ők ilyenek, amúgy az első válaszoló vagyok!most nálunk a helyzet az hogy tegnap megbeszéltük hogy nem veszekszünk hanem rendbehoozzuk a dolgot!Viszont ha minden nap elmegy akkor nem lesz mit helyrehoznni!remélem észbekap a párod:( majd írd meg ha van valami fejleméy!
2010. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm,aranyos vagy!!!

Mi is annyiszor, DE annyiszor megbeszéltük,hogy renbehozunk mindent!!!Soha nem lett belőle semmi!!Fontosabbak voltak a barátok,meg a csavargás!!!ÉS,még most is fontosabb neki!Élni akar...Mit is tehetnék..Probálom elfogadni,hogy egyszer majd valamikor,mikor beérik a feje lágya,vissza jön,probálok nem a multban kotorászni,csak előre nézni!!

Szegény kis babámat is annyira sajnálom,szinte soha nem sirt,mindig mosolygott,békés nyugodt baba volt,de biztosan érzi,hogy valami nincs renben velem,sokszor nyűgös,a tejem is keményen lecsökkent,pedig idáig rengeteg volt!

Nem tudok enni sem mert kihányom,de azért néha legyűrök ezt azt,hogy valami tápanyag legyen bennem...Fogytam péntek ota(5 nap alatt) !!6!!kg-t...

Probálok nem igerült lenni,és olyan lenni mint szoktam,de csak néha sikerül..Hála Istennek,anyukám most nagyon sokat segit,vigyáz rengeteget a kicsikémre,hogy ne lássa érezze a depimet..Minden nap 1 hangyányival jobb,de még NAGYON nehéz:((

Kivánom neked,kedves utolsó-egyben első válaszoló-,hogy ti rendbe tudjátok hozni,és szép boldog családban nőljön fel a kicsikétek,és szeressétek egymást,és kivánom ezt minden kismamának,hogy soha de SOHA ne érezze azt az űrt,és kétségbeesést,fájdalmat amit most én!!

2010. okt. 20. 13:24
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek? Mik tortentek azota?
2014. márc. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. :) Bár mi nem mentünk szét, de a kapcsolatunk általában szörnyű.. Most nem részletezném. Pár nap nyugi, aztán kezdődik minden elölről. Hozzátenném, csajok, itt nekem is rengeteg hibám van, ami főleg a szülés után jött elő/ vált ilyen súlyossá...
2014. szept. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!