Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan kismama, akinek...

Van itt olyan kismama, akinek tönkrement a párkapcsolata, a gyerek megszületése után nem sokkal?

Figyelt kérdés

Hogy lehet ezt feldolgozni???????????????6 hónapos a kisfiúnk,és 2 napja elköltözött a párom,nagyon nehezen viselem...hogy fogom ezt kibirni???????

Irjatok!!!!!!!!!!!!


2010. okt. 18. 23:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Meglepődtem,hogy 4 év elteltével jöttek válaszok! :)


Ugye én tettem fel a kérdést.


Én azóta is egyedül vagyok a kisfiammal,nem volt párkapcsolatom. De nem azért mert siratom az exet. Egyszerűen nincs alkalmam és időm rá. A munka,és a kisfiam minden szabadidőmet kitölti,így lehetetlen. :)


Igy utólag,hogy visszaolvasgattam az írásaimat,nem is értem mit rinyáltam ennyit. :))

Sokkal jobb így.

Az "apukával" lassan 3 éve nem is találkoztunk/beszéltünk.


Velünk tömören ennyi.


És Ti? :)

2014. szept. 9. 20:44
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nekem külföldi párom van, ő nem a nőihez rohan, mint a magyarok, noha ő sem tökéletes, de ezek után még fogom becsülni:)

Örülök hogy jobban vagy, de ne csak a gyerekkel foglalkozz, elj is!

2015. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!