Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi ajándék elég? Vagy max...

Ennyi ajándék elég? Vagy max egy ezresést (nagyon max) mit lehetne?

Figyelt kérdés
Egy 8 hónapos baba anyukájához megyek látogatóba (vagyis nem kifejezetten babanézőbe). Elég, ha egy csokit, meg egy pár szál virágot viszek?
2010. okt. 19. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat, még annyit, hogy a virág ugyan szép, de teljesen felesleges, azt szerintem nyugodtan lehagyhatod!
2010. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A bébi sapi tökéletes!

Ha pedig az apuka nincs otthon mikor mész,nem is kell vinni neki semmit.Végül is mint írtad nem kimondottan babanéző,és nem is ajándékozási szándékkal mész.Egy csoki,egy sapi elég is.Na meg ha nem az apuka hanem az anyuka a barátnő,vagy közelebbi hozzá tartozó akkor az apuka ki is maradhat.Nálunk Apa nem kapott ilyenkor semmit.Lehet kapott volna 1 üveg bort ha mondjuk nem volna anti alkoholista :-D de sem Őt sem engem nem zavart hogy neki nem hoztak semmit.Esetleg ha szeretnél,vigyél neki is egy csokit,vagy a csoki helyett vigyél egy kis pogácsát vagy süteményt mindkettőjüknek amit míg ott vagytok elrágcsáltok,így az anyukának nem igen kell ilyesmivel készülnie :-)

2010. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sőt vigyél 3 krémest,és egyétek meg a picurnak meg a sapit :-)
2010. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az utolsóval teljesen egyetérek!!!Anyuka nagyon is örül annak amit a pici kap,apuka meg úgyse várja el,h vigyél bármit is neki.Nálunk legalábbis így van.Tesóm jó szokása,h ilyen alkalmakkor visz saját sütésű kuglófot,sütit és ez szerintem nagyon szép dolog.A sapi pedig a picinek tökéletes!
2010. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!