Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hónapos kisbabád hányszor...

3-4 hónapos kisbabád hányszor alszik napközben és hány órát? Éjjel hány órát alszik egyszerre?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!1 hét múlva lesz 4 hónapos!Semmi rendszer nincs abban amit csinál!Egyik nap 3x20-30 percet alszik napközben!Másnap meg 6 órát egyben ,csak enni kel fel!Este 9-kor eszik,alszik hajnal 1-2 óráig,majd szopcsi,és alszik tovább 3-4-ig!Megint szopcsi!És alszik 8-ig!Tehát éjszaka fél 10-től alszik ,reggel 8-ig!Közben 2x eszik!
2010. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 3 és fél hónapos a kislányom, de nálunk is változó. Napközben van, amikor csak fél órákat alszik, kb. 3x, de van, amikor alszik még másfél órát. Este fél 6 körül eszik, általában fél 7-ig 7-ig fenn van, utána szinte mindig elalszik és alszik 1/4-1/2 10-ig. Utána eszik, és reggel 1/2 5 és 7 között kel fel. A Te babád mennyit alszik?
2010. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

30-án lesz négy hónapos a kislányom. Elég egyenletesek a napjaink:

5-1/2 6 körül ébred reggel,

7 körül visszaalszik kb. 1 órára

10 körül újból elalszik, ekkor nagyot, kb. 3 órát alszik.

Délután kicsit többet van fenn, 3-4 óra körül újra elalszik, de ekkor csak 1/2 - 1 órát.

Általában két ilyen "kicsi" alvás van fürdetésig.

Kb. 7-1/2 8 körül fürdetjük, utána szopizik és 8-1/2 9 körül alszik el.

Éjjel egyszer ébred 1-2 óra körül.


Egyáltalán nem törekedtem napirend kialakítására, ő alakította így. Ez így nekem nagyon kényelmes, könnyű vele. Ő a második babám, első kislányommal SEMMI rendszer nem volt az életünkben. Semmit nem csinálok másképp, egyszerűen különbözőek a gyerekeim.

2010. okt. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem, hogy éjjel csak enni kel fel, fel sem ébred igazán, így tíz perc az egész.
2010. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából változó nálam is, este 9-től reggel 8-ig 1x kel fel, délelőtt és délután is alszik, általában délelőtt 2-3 órát, délután kb.1-et, de volt már fordítva. Sőt tegnap egész nap evett-aludt, tegnapelőtt meg délután szinte csak 20 percet.
2010. okt. 19. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!