Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mivel tudnám...

Pamiii kérdése:

Szerintetek mivel tudnám eltelíteni a kis gyomrát, hogy aludjon?

Figyelt kérdés
Mit adtok estére 9 hónapos babátoknak. Én esténként adok a kisfiamnak 250tápszert. Alszik 1órát és utánna felkel inni. Megiszik 50teát vagy tápszert akkor sem alszik 1,5óránál tovább. Próbáltam már tejpépet is adni neki tápszer előtt, de semmi változás
2010. okt. 19. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Most nem gonoszkodni akarok, inkább a tapasztalat: adhatsz neki bármit enni, akkor is fel fog kelni. Meg van szokva vele...

Sajnálom a rossz híreket, de ha utánanézel, itt, ezen az oldalon sok ilyen kérdés volt már és a legtöbb anyuka megpróbálta jóllakatni a gyerekét este, hogy aludjon. Van aki eredménytelenül, van aki nem várt eredménnyel járt, ugyanis a túl tele rakott poci nem hagyta még annyit sem aludni a kicsit.

2010. okt. 19. 10:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 9 hónapos a babám. Én uzsonnára tejpépet adok neki, este vacsira pedig szopizik és tápszert kap. Változó mennyit eszik meg, Kb. 180-200 ml-t. Lefekvés előtt megitatom vízzel. Néha felsír elalvás után 1 órával, ilyenkor bemegyek kiveszem a kiságyból és amint megnyugodott visszateszem. Ezután már nem kel fel. Ha nem nyugszik meg akkor adok neki egy kis vizet, de mást nem. Próbáld ki, hátha segít neked is.
2010. okt. 19. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azért ébred fel, mert éhes.

Akár 2-3 éves korig is előfordul, hogy a gyerekek nem alusszák át az éjszakát, és ezzel nincs is semmi baj (persze egészséges keretek között).

Ha tele van a pocakja, az sem jobb ám. Csak gondolj magadra, ha megeszel például 5 tányér bablevest, attól nem alszol jobban, max fáj a hasad tőle.

Told át az ágyat máshova, lehet melege van, lehet fázik, lehet utálja a pizsamáját, a takaróját, bármi baja lehet, de tuti nem éhes ennyi kajától egy óra múlva.

2010. okt. 19. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:

egymillió oka van, hogy miért kel fel, és az utolsó az hogy éhes. okok: fogzás, szeparációs szorongás, mozgásfejlődés. vannak babák, akiket ez zavar, vannak akiket meg nem. akiket zavar, majd akkor alusszák át az éjjelt, ha a fent nevezett okok elmúltak. vagyis olyan 2 éves kor táján.

az enyém spec. 21 hónapos korában dönött végre úgy, hogy nem fog a továbbiakban 30x felkelni éjjel, hogy a cicimen lógjon. milyen jól tette. ja és tovűbbra is ugyanúgy megébred álmában, de átfordul a másik oldalára, kicsit nyüszög, aztán alszik tovább.

2010. okt. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!