Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szült itt valaki 2010. január...

Szült itt valaki 2010. január 28-án? Van kedved megosztani velem, hogy mekkora a babád, kisfiú vagy kislány, hogy alakul a napirendetek, hol tart a mozgásfejlődésben a babád, mit, mennyit esztek?

Figyelt kérdés
Tudom sok a kérdés, csak kíváncsi vagyok másoknál mi a helyzet.
2010. okt. 19. 14:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
jan 25, azért érdekel a kislányom? ((:
2010. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Persze!!! 28-át csak támpontnak írtam. Inkább úgy kellett volna, hogy 28-a körül, de nem tudom, ki lehet-e javítani. Írjál!!!!!!!!:-))
2010. okt. 19. 15:31
 3/24 anonim ***** válasza:

oké, aranyos vagy.. ((:

na szóval kislány, kétszer alszik nappal, nem rég óta kúszik, eddig forogva közlekedett. szépen megül, de felülni még nem tud. Mondogatja hogy cica, anya, hinta, de még nem értelem szerűen, csak úgy...(a fiam is ilyen korán beszélt már)

kaja: reggel cici, 10kor gyümi, ebéd: borjú krumpli/rizs vmilyen zöldséggel. uzsi: cici és utána babakeksz rágicsálás, vacsi: 7 gabonás pép vizzel keverve s gyümi péppel vegyítve.

Minden altatás cicin történik.

Nem mérem a kajákat, de kb 100-120 ot eszik pépekből. A súlyát is csak havonta mérem, szept 25én mértem, akkor volt 9,3 kg. De ő nagy súllyal született és az elején 1 kg-okat nőtt havonta az anyatejtől, az utóbbi hónapokban csak 30 dkg-okat nő havonta, szóval nem kövér. A testhossza nem tom mennyi, de mivel a 80-as ruhákat hord kényelmesen, gondolom olyan 78 cm lehet. És a tiéd?

2010. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

január 29-én született, kisfiú.

reggel 9 körül ébred, reggelizik, játszik kicsit, majd dél körül elalszik. fél 2-2 körül ébred, ebédel, játszik, sétálunk, 6 körül alszik el újra. 7-fél 8 körül ébred, vacsi, fürdés, játék, 10 körül alszik el, cicivel. napközben csak ölbe veszem, 5 perc és alszik is, de este képes bömbölni a ciciért! éjjel úgy 2 óránként ébred, szopizik és alszik tovább.

most 8,5 kg és 78 cm. pár hete kezdett kúszni, a mászás még nem megy, de már négykézláb állni tud. ülni, felülni még szintén nem.

eszik már: alma, barack, körte, szilva, szőlő, banán, sütőtök, krumpli, répa, paradicsom, csirkehusi, főzőtök, cukkini, brokkoli, rizspép, tejpép, most kóstoljuk a joghurtot. hogy mennyit eszik, az teljesen változó. a gyümölcsöket nagyon szereti, abból 2 alma, 2 barack, 1,5 banán, 2 körte simán lemegy. zöldségeket, főzelékeket már annyira nem szereti, abból jó, ha 2 részletben megeszik egy bébiételes üvegnyit. ha csak nyammog, abba szoktam hagyni az etetését, eszek én is, mosogatok, teszek-veszek a konyhában és újra megkínálom úgy negyedórával később. így azért értékelhető mennyiség fogy:)

van már 6 foga, és hamarosan kell vennünk gyerekülést, mert a hordozóból kilóg a fiatalúr!

és nálatok mi a helyzet?

2010. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

jaaa és azt kihagytam, hogy séta után, vagy ha nem megyünk, akkor is van délután egy kis uzsi: gyümölcs, tejpép, babakeksz gyümivel, ilyesmik.

nem éheztetem:)

2010. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
ja, és 8 foga van és már ő is autósülésben feszít ((:
2010. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, hogy írtatok!!!!!

Nekünk kisfiunk van, múlt hónapban mérték utoljára, pont 8 hónaposan, akkor volt 70cm, és 8600gr.

Sajnos korán kelő 6.30-7.15 körül kel. Irigyellek, hogy 9-ig alszik a tied. Igaz nálunk 8 fele elalszik este. Éjszaka még szopi van 2X is. Azt hittem már csak nálunk van ez. Nappal 2X alszik, délelőtt 10-tól, d.u. 3.15 körül.

Eszik már szinte minden zöldséget.

Nálunk is előfordult, hogy 2 részletben ment az ebéd. A fogzás és a náthássága miatt nem volt nagy kedve enni.

Alul 2 fog teljesen, fent 2 még csak épphogy kibújt.

Remélem nem voltam sok! :-)

2010. okt. 19. 16:16
 8/24 A kérdező kommentje:
1. válaszoló:Jó nagy a kislányod, lekörözte a fiamat. Ő még hordozóban utazik.
2010. okt. 19. 16:18
 9/24 anonim ***** válasza:

köszi (:

4,1 kg-mal született, az apja nagyon magas, a dokink szerint ő is az lesz. bár a kisfiam meg 4,2 kg-mal jött a világra, most 2 múlt és tök normális a magassága és inkább vékonyka

2010. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

viszont mindkettő koránkelő. már a 6 órának is örülök, a fél 7 az meg csúcs szuper kelés, nagy ritkán

a fiam 5:40kor kelt fél éven át, minden áldott nap. mire rájöttünk hogy korán volt a vacsi, meg úgy általában nem evett eleget egész nap, igy hajnalra már tök éhes volt. na lépek, nem akarok senkinek az idegeire menni ((:

2010. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!