Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Suba Nikolett névhez milyen...

A Suba Nikolett névhez milyen második keresztnevet adjak? Mi illene hozzá?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 14:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Vivien:D
2010. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
"muszáj" adnod második nevet?
2010. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

offért bocsi!!

A Nikolett elég hosszú név!biztos hogy szeretnél mögé mégegy nevet??nem lesz túl sok?

ha már adni akarsz hozzá,szerintem valami rövidebbet adj.

2010. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék második nevet is, mert így később ha esetleg ez nem tetszene neki, van egy másik. Így ha akarja idővel az egyiket le is vetetheti, és nincs az hogy új nevet kell megszokni.:)
2010. okt. 20. 14:42
 5/24 anonim ***** válasza:

Szia.


A csaladomban mindenkinek egy hosszu es egy rovid keresztneve van.

(minden esetben a hosszu az elso a revid keresztnev a masodik)

Lehet csak a megszokas de en rovid keresztnevet valasztanek.

Anna , Dora, Nora, Lili, Hanna, Panna, Petra stb

2010. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én nem adnék, mert jól hangzik így is, és megfelelő "hosszúságú" is. :) De ha nagyon kell, akkor Suba Nikolett Dóra.. pld. ?
2010. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
14.42-es vagyok. Kérdező. Te ismersz olyan embert ,aki nevet "váltott" életében valaha? Én sok kétnevű embert ismerek, de még egyik sem változtatta meg a megszokott nevét.
2010. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges azon gondolkoznod hogy milesz ha nem szereti majd.Addig éveken keresztül mindenhová majd a hosszú nevét kell leírnod.Ez így is szép név.Te csak különlegessé szeretnéd tenni a nevét,de hidd el a kevesebb néha több.:)
2010. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Emma, Enikő, Anita, Anna, én biztos valami magánhangzóval kezdődőt, és 4-5 betűs nevet választanék. Most ezek jutottak eszembe, amik megfelelnek ennek a két kritériumnak.
2010. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy 10évesen jutna először eszébe, hogy a másik nevét akarja használni, de addigra már mindenki úgyis az eredeti néven szólítja. :D

Teljesen felesleges, a legtöbb embernek csak nyűg. Anyám is utálja, apám is, ismerek olyat, aki mindenáron titkolni akarja, mert elég hülye nevet kapott. :D

És tényleg rövidet, elég lesz így is leírni. Adél? Inkább magánhangzóvel kezdődjön, mert úgy a jó ugye.

2010. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!