Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem ébrednek fel...

Tényleg nem ébrednek fel éjjel azok a babák, akik egyedül alszanak el este?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kutatások szerint de igen, csak megtanulják egyedül visszaaltatni magukat.
2010. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

De igen, felébrednek. Mindenki felébred éjjel nagyon rövid időszakokra, még a felnőttek is, csak nem emlékszünk rá.


Miért olyan fontos, hogy egy baba ne ébredjen fel éjjel?

2010. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Itt olvastam már többször, hogy ezt írták.
2010. okt. 20. 23:41
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként és még gimiben is álmodtam olyan szörnyűt, hogy bebújtam anyukám mellé éjjel, annyira féltem.
2010. okt. 20. 23:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Erről még nem is hallottam.

A kislányom most másfél éves, és 3 hónapos korától egyedül alszik el-úgy hogy ébren van még, amikor beteszem az ágyába. Időnként bezizzen éjjel a bébiőr, néha hallom is beszélni, sőt olyan is volt, hogy felállt, és szólt, de közben állva elaludt és visszaesett, aludt tovább. :)

Szóval ő ébredezik néha, de igazából nem hiszem, hogy teljesen magához tér erre a pár percre.:)

2010. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én tegnap éjjel állva találtam a babám, sőt verte az ágya végét, visszafektettem, betakartam és már aludt is, mintha mi sem történt volna. Van amikor így át kell menni hozzá. 9 hós egyébként.
2010. okt. 21. 00:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez butaság, ha egy baba megéhezik éjszaka, felébred attól függetlenül hogy ki altatta vagy nem altatta el.
2010. okt. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az én fiam 1éves és fél éve egyedül alszik el,nem altatom leteszem kicsit simogatom az ágyban és kijövök,szépen elalszik egyedü,nem mondom megvárom az ágy szélén amig elcsendesedik de nem altatom,erre gondoltál hogy egyedül?mármint hogy ringatás nélkül?mert hogy az én fiam kel éjszaka,1x szinte mindig mert éhes ,ez kb hajnali 4 kor van.szóval én megcáfolnám ezt az állitást.
2010. okt. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hós korától egyedül alszik el. A saját szobájában és azóta alussza át az éjszakákat. Néha megébred, nyöszörög, de alszik tovább. Most 10 hós és azóta is vannak ilyenek. De nekünk felnőtteknek is vannak ilyenek. Sokat megébredek este, hacsak megfordulok az ágyban.
2010. okt. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is minden baba felébred atol fuggetlenül hogy egyedül aludt el vagy altatva volt.Az én kislányom 3 hónapos kora ota egyedül alszik el minden éjszaka hallom hogy felébred pár percre.Most szinte 8 hós, még együt alszunk vele és szoktam néha figyelni mit csinál de hamar vissza is alszik.
2010. okt. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!