Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szóljak rá a babámra,...

Hogy szóljak rá a babámra, hogy ne nyúlkáljon a nunijához, mikor az kakis vagy popsikrémes?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, nem jó, ha rászól az ember, mert később komplexusai lehetnek e miatt, dehát miután oda nyúlt, már viszi is a szájába a kezét.. 11 hónapos, nem érti még, hogy lehet nyúlni, ha tiszta, és nem lehet, ha kakis. Ti ezt hogy oldjátok meg?
2010. okt. 24. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig adok valamit pelusozáskor a kezébe, hadd játszon addig.Most 13 hónapos.
2010. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Foglald le addig valamivel.
2010. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! 11 hónaposan nem is fogja megérteni, ezért tereld a figyelmét valamivel miközben te gyorsan tisztába teszed. Biztos van valami kis kacat amit szeret, vagy ha a pelus amit használ figurás akkor addig azt mutogasd neki és mond hogy fogja meg, mutassa ő is. Nekem 19 hónapos a kislányom és még mindig odanyúl, nem zavarja ha kakis lesz a kis keze, meg is nézi :) Hogy megelőzzem adok az én ujjamról az ő kis ujjára popsikrémet és mondom hogy addig kend be a pocidat vele meg ilyenek. Remélem ez a trükk most kitart addig amíg szobatiszta lesz :)
2010. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!