Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a teendő ebben az esetben?...

Mi a teendő ebben az esetben? Alvásproblémáról van szó.

Figyelt kérdés
Kislányom novemberben lesz egy éves, már jó ideje fárszt minket az éjjeli ébredéseivel de most rájöttünk, hogy mi a probléma, ennek ellenére nem tudjuk orvosolni, erre várok javaslatokat. Kipróbáltuk, hogy három napig az apja fektette le aludni, és ő ment be hozzá éjszaka is, ha felkelt, és az lett belőle, hogy a harmadik nap átaludta az éjszakát. Negyedik nap megint én fektettem le, mert a férjem éjszakás volt és ugyanúgy csinálta a cirkuszt. Tehát mostmár biztos vagyok benne, hogy ez a műsor nekem szól, ha tudja hogy ott vagyok, akkor hisztizik. Sajnos azt nem lehet, hogy ezentúl az apja fekteti le, mert ő nagyon sokszor éjszaka dolgozik, amikor meg nem, akkor hulla fáradt. Nem akarom magunk közé sem venni, születése óta külön szobában van. Ötlet?
2010. okt. 24. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a dolog ment, csak nálunk annyival jobb a helyzet hogy apa nem dolgozik éjszaka.Tehát mindig ő fekteti.

Sokat nem tudok segíteni, mert ha ott ülsz mellette akkor figyeli hogy ott vagy e még.És akkor ott ülhetnél fél éjszakát.

Tehát marad az hogy lefekteted és kimész, ha hiszti van bemész még 2x 3x, aztán hagyod kicsit sírni.

Vagy tényleg ott ülsz kitartóan, de annak te iszod meg a levét.

Hidd el nem könnyű mondani mert nálunk már a kislány 2éves múlt, de ha én fektetem véletlenül még mindig cirkuszol, csak már van olyan értelmes, hohyha mondom neki hogy utoljára jöttem be akkor befejezi.

2010. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ez nem túl bíztató. :(

De azért köszönöm, legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül.

2010. okt. 24. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!