Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol kezdenek beszélni a...

Mikortol kezdenek beszélni a babák? Már annyira várom, kisfiam 10 honapos, mindig csak sir ha valmit akar, kb annyit mond hogy mamma, baba papa, na meg sikit.

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Még várnod kell egy picit,mert két év körül kezdenek dumálni!Persze van aki picit hamarabb,van aki kicsit késöbb,de az biztos hogy akkor már megértetik magukat.A lányok hamarabb kezdik!26 hónapos kisfiam mondatokban beszél,egésznap csicsereg,pár hónapja ugrás-szerű beszéd fejlődés volt.Azért szavakra hamarabb számíthatsz!
2010. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző válasz szerintem nem helytálló, hisz nem 2 évesen kezdenek beszélni. Valóban 2 évesen már mindnet el tud mondani, de azért odáig el kell jutni. Szóval olyan 1 éves kora körül kezd megeredni a nyelvük,és utána folyamatosan egyre többet és többet fog mondani. Türelem, lassan beindul majd:)
2010. okt. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 17 hónapos és még nem mondd semmit! Olyan szépen megérteti magát,hogy meg vagyok lepődve hogy beszélni meg nem akar! Vannak olyan időszakok mikor mondja,hogy mama-anya-apa-baba stb. de nem viszi túlzásba!

Szerintem még várnod kell egy kicsit!

Már én is alig várom,hogy megszólaljon!!

2010. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!