Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egybe vagy kétrészes overáll...

Egybe vagy kétrészes overáll a jobb másfél éves babának?

Figyelt kérdés
A nagy hidegekre gondolok, melyik jobb a minuszokban, szánkózni esetleg? Köszi a válaszokat!
2010. okt. 30. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a kétrészest válaszd.Olyat aminek kertész nadrág az alja.Meg termós legyen belül,abba biztosan nem fázik meg.A kabátkáját pedig külön is lehet használni amikor már nincs nagyon hideg,vagy kocsival mentek valahová.Nekünk is ilyen volt és jól kitudtam használni,mert mert nem kellett venni még pluszba egy kabátot.
2010. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi babánk még csak 9 hós, de már most bánom, hogy vettünk egyrészes overallt is. A kocsiban és ha bemész a boltba vagy bárhová, akkor elég neki a kertész gatyós megoldás, a kabátot le tudod venni, de ha overallt adsz rá, alá egy harisnyát, akkor megfő benne,ha nagyon meleg van egy szál harisnyában meg csak nem lehet. A kabátot használjuk bélelt farmerral, meg más egyéb nadrággal is. A kertész nadrágos meg jól melegíti a derekát, nem csúszik le...Én mindig azt látom, hogy szenvednek az anyukák az egyben overállal. Legfeljebb nagyon pici, még mózesben lévő babának tudom elképzelni, de amint bemennek valahova őt is bontogatják kifelé. Mondjuk, ha csak kint vagytok és szaladgál a baba, akkor meg kényelmesebb neki ha egyben van. Én a helyedben vennék nem túl drágán (pl. használtan vagy leértékelésen) mindkettőt és mindig azt adnám rá, ami a kényelmes (kint vagy bent lesztek). El fogja használni hidd el, csak vigyázz a mérettel, mert hosszú lesz a tél:)
2010. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kétrészes a praktikusabb.
2010. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két részesből olyan, mi kertészes, a sima nadrágosban megfázhat a dereka.
2010. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Másfél éves kislányomnak 2részeset vettem.
2010. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!