Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit reagálnak az emberek az...

Mit reagálnak az emberek az utcán/buszon/stb. amikor hordozókendőben viszed a gyereked?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 23:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
23%
Mert arra van a kenguru. Amúgy sokáig nem is lehet abban vinni, elég nehéz :)
2010. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Mármint azért reagálnának furcsán, bocsi, félreértettem :)
2010. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
66%
Én babakocsis anyuka vagyok ikrekkel,sosem volt hordozókendőm.Ezért a másik oldalról tudok írni,nekem az emancipált,szabad nőt juttatja eszembe ha látok hordozókendős anyukát,akinek elölre van kötve a babája benne.Ha a hátára,akkor az kicsit nekem puritán.
2010. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanúgy "jaj de édes, de aranyos" megy a kendős hordozásnál is, mint amikor babakocsival megyünk. Semmi rosszat nem vettem észre, sőt a férjem is nagyon szereti,mert minden lány és nő rámosolyog az utcán, meg szóba elegyednek vele. :-)
2010. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
..szólni kevésbé, max. furán néznek. Sztem teljesen praktikus, főleg nagyvárosban. És persze ha vki tudja használni. Én nem tudtam megbékélni vele, idegesített a nagy csomó, hogy olyan idétlenül áll. De máson tök jól mutat. Ne törődj vele, mit szólnak. Ha neked tetszik és szeretnéd használni hát rajta. Amikor még kicsi a gyerek sokáig el lehet benne futkosni. Ha már nagyobb, nehezebb, akkor talán a babakocsi kevésbé megerőltető a hátadnak.
2010. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
én is babakocsis anyuka vagyok, de szerintem teljesen rendben van a hordozókendő, sosem néztem emiatt furcsán senkire, inkább szimpatikusnak tartom a dolgot. Nekünk kengurunk van, de azt főként apuci használta a fiammal:)
2010. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%
Én babakocsis-kengurus anyuka vagyok. Három hónapos kislányom. Sétálni a babakocsival megyünk, ha boltba megyünk, akkor visszük a hordozó kendőt, nem szeretem a bevásárló kocsira rátenni a babám (egy pillanatig nem figyelsz oda, és volt baba-nincs baba) Piacra is kenguruval megyünk (tömegnyomor miatt). Én nem látom, hogy furcsán néznének, ugyanúgy odajönnek megnézik, sőt, még jobban szeretik, ha hordozóban van, mert jobban rálátnak:D
2010. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Csak azért tettem fel a kérdést, mert én már kaptam olyat hogy "szerencsétlen gyerek", "jaj szegény még megfullad", de persze többen vannak akik megcsodálják.

Szóval kíváncsi voltam másoknak mi a tapasztalata, nem azért kérdeztem mert annyira érdekel ha valakinek nem tetszik. Én is tudom, hogy praktikus.

2010. okt. 30. 23:48
 9/35 anonim ***** válasza:
61%

én is kaptam már rengeteg megjegyzést. főleg, mióta már 8 kg és hátamra kötöm a mei tai-ben. azért az nem olyan pont, mint egy kendő, mégis abba a kategóriába sorolják az emberek.

nem értem a dolgot. mi is babakocsisok vagyunk, de ha anyuhoz utazom Pestre a vonaton sokkal könnyebb így megoldani a cipelést, de főleg a fel-leszállást. tényleg nem tudom, mi ez a nagy ellenszenv az idősebbek körében. legalábbis én csak középkorosztály és annál idősebb emberek beszólásaival találkoztam.

2010. okt. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
35%

nekem is furcsa, ne haragudjatok. különálló emberek vagytok(mármint az anyuka és a baba két különálló személy) ezért furi.

meg nem hiszem, hogy jó az a babának, hogy nem tud szabadon mozogni, bele van nyomorítva egy kendőbe...stb.

2010. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!