Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állandóan erőlködik a babám...

Állandóan erőlködik a babám ha kell ha nem ( Adom neki az infacol használ is mert amikor elkezd enni jönnek a pukik és kaki is rendesen. De akkor miért csinálja?

Figyelt kérdés
Mindig kaja elött vagy fel is kel rá sokszor hogy erősen nyom még sírva is fakad. Van ötlet esetleg?
2010. nov. 1. 17:10
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Hogy miért csinálja, azt nem tudom, de az enyém is csinálta. Kb 2 hónapos koráig. Én is adtam neki eleinte az infacolt, de azzal együtt is csinálta. Így abbahagytam. Magától megoldódott. Szóval én úgy vettem észre, hogy ugyanaz az eredmény ha adom, (infacol) mintha nem adom.

2010. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én lányom 3 hónapos koráig nem tudott egyedül kakilni csak ha nyomtam a lábát és segítettem neki!én is adtam az infacolt de aztán rájöttem hogy a babamasszázs sokkal hasznosabb és jobb!megnyugodott tőle és kb 3 hét alatt helyre állt a kakilása és elmúlt a hasfájása!azért erőlködik mert fáj neki,vagy egyszer fájt és azért próbálja visszatartani.ált-ban ez magától el szokott múlni a 3.hónapra.a védőnök szoktak tudni segíteni a babamasszázsban és ingyen megtanítják neked de ha szeretnéd én is megmutatom ha gondolod.
2010. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó:köszönöm szépen a segítségdet megprobálkozom a masszázzsal
2010. nov. 3. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló a gondunk... Lassan 4 hónaposak leszünk, és már a fél vagyonomat elvitték a hasfájós szerek, minden kaja előtt tornázunk, masszázs is van, mindhiába. Így utolsó mentsvárként vettünk egy szélcsövet. Félig tápszeresek vagyunk, és minden 2.-3. nap van kaki. Ha nagyon erőlködik, és látom hogy szenved, sír is, akkor használjuk, és van egy nyugodt éjszakánk.

Nálunk ez jött be, de kívánom, hogy Nektek segítsen a masszázs:)

2010. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!