Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 24 hónapos a kis fiam nagyon...

24 hónapos a kis fiam nagyon sokat beteg melyik a legjobb vitamin Immunrendszer erősitö nem baj ha drága csak jó legyen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
normaflore-t adj neki, helyreteszi a szervezetét, amikor beteg, én mindig ezt adok, de akkor is lehet ha nem beteg. googleba írd be, olvasd el, nagyon jó!
2010. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt pontosan nem írtad hogy milyen jellegű a betegsége,megfázás,felső léguti!a gyermekorvossal beszéld meg van egy immunerősítő por Broncho Vaxom a neve 30tasak van benne!ez 3havi adag 4453Ft+ezzel együtt lehet még adni Béres cseppet+C vitamint(most 4üveg akciós 2990ft)!

Remélem tudtam segíteni és mindenképpen konzultálj gyermekorvossal!

2010. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok írd be a Google-ba hogy Broncho Vaxom ott mindent el tudsz olvasni róla!:)
2010. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van valami immunerősítő injekció is, a nevét elfelejtettem. Mindenképpen orvossal konzultálj!


Jár közösségbe? Milyen betegségeket szed össze? Sokat vagy vele friss levegőn?

2010. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sziasztok igen most keztuk a bölcsit megfázás torok fül stb... broncho -vaxom már probáltam nem sokat segitet 2 hetet jártünk mindig beteg lesz:-(((((((
2010. nov. 6. 05:39
 6/6 A kérdező kommentje:
igen rengeteget járok vele játszora sétálni játszoházba ha eszedbe jutna az injekció neve meg kőszöném van 1 12 éves nagy fiam is ő alig beteg nem voltak ilyen bajaim vele :-(((((((köszönöm mindenkinek
2010. nov. 6. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!