Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos kisfiúnak a fisher...

16 hónapos kisfiúnak a fisher price tanuló telefon jó lenne még ajándékba?

Figyelt kérdés

Kisfiam, nagyon szeret nyomkodni mindenféle gombot :) és erre gondoltam télapóra vagy karácsonyra,(akkor már 17-18hónapos lesz) vagy a számológépre.

esetleg egyéb fisher price cucc? (van móka kocka, mozdony, fürdős játék, számoló teknős) esetleg valamelyik tanuló állat?

Vagy ha tudtok valami hasonlót linkeljétek be légyszi!!

Illetve akinek van, annak meddig játszott vele a kisfia?

És egyébként ti miket vesztek hasonló korú babának?

én még gondoltam duplóra, de az is nagyon drága, meg nem tudom még mit kéne

köszi!


2010. nov. 9. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:

A fisher price cuccok is elég drágák, és ezeket a tanuló-izéket nagyon gyorsan meg is unják, ki is növik. Nem lehet őket tetszés szerint variálni, mint akármilyen építőjátékot.

Sztem mindenképp olyat keress, amivel akár fél év múlva is boldogan játszik majd. Az építőjátékok nagyon jók. Évekig kitartanak. A nagylányom másfél-2 évesen már a legegyszerűbb puzzle kirakókat is kirakta. Vannak 2-3 darabból állók. Ez uniszex játék. :)

2010. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az a Dupló?Megkérdezhetem??
2010. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Neked kell tudnod,hogy mit szeret piszkálni a fiad=) Valószínű a telefon csak pár hétig esetleg hónapig fogja érdekelni néha. Én nagyon favorizálom a duplót és a legót, mint játékot, szerintem a lehető legjobb! Főleg a mai modern és új hozzávalókkal. És azt akár még 8-10 éves koráig is használni fogja. Tehát ebből a szempontból egyáltalán nem drága. Egy vacak(bocsi) telefon is kerül 3000 ft-ba, abból egy szuper csomag duplót is kapsz. Ha meg ragaszkodsz a telefonhoz, adj neki esetleg egy forgalomból kivont távirányítót vagy mobilt=) Szerintem az is tökéletesen jó lehet.

Én még nem találkoztam olyan gyerekkel a rokonságba, aki ne örült volna neki, és azóta ne játszana vele folyamatosan:D.

Mindenkinek ezt ajándékozzuk minden alkalomra, aminek a szülők is nagyon örülnek.

A te kicsidnek pl ezt tudnám ajánlani [link]

vagy valami hasonlót.

Az 11 éves öcsém a mai napig CSAK duplóval és legóval hajlandó foglalkozni, de azt hihetatlen erőfeszítéssel és odadással. Szinte már az összes kapható legót megkapta=)

Múltkor Indiana JOnes kincses szigetét építettük össze harry potter várával=) Én meg 25 éves fejjel a szőnyegen térdepelve játszottam=) Én ezekért az élményekért ajánlom, bocs hogy hosszú lett.

2010. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron akarsz tanuló telefont, akkor ajánlom az auchan saját márkás telefonját, töredékébe kerül, mint egy fp, és ugyanúgy megfelel a célnak.
2010. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pénztárgép!?

Azzal tudtok majd boltosat játszani!

2010. nov. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

második: ez a duplo:)

[link]

2010. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 14hónapos lesz. Ő imádja a fisher price játékait. Igaz, hogy drágák, mi is úgy gyűjtjük össze rá az árát a családba. A tanulószéket 2hónapja kapta az egy éves szülinapjára és naponta több órát eljátszik vele. A tanulókutyust imádja, a daloló mesekönyvet is sokat lapozgatja. Szóval nekem minden pénzt megérnek ezek a játékok. De imádja a megablock legót és a bébitaxit is.
2010. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!