Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonykor lesz 1 éves a...

Karácsonykor lesz 1 éves a babánk (kislány). Milyen ajándékokat kapjon szülinapjára és karácsonyra? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja jár. Bébitaxit, motort nem tudja még hajtani. Mindent a szájába vesz, és úgy megy a lakásban végig. A labdák nem érdeklik, képes könyve rengeteg van. Hintája is van. Minek örülne vajon? Köszi a válaszokat!
2010. nov. 10. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Az én lányom ezeket kapta az első szülinapjára és imádja őket.

2010. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Most látom hogy az utolsó link már nem jó, de kerestem egy másikat. Szóval ez volt a harmadik ajándéka:


[link]

2010. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is karácsonykor lesz egy éves! Ő a következőket fogja kapni: szánkó, sátor alagúttal, állatok hangját utánzó könyv. Ami már van, és nagyon szereti, karikásrúd és formabedobó, mindkettővel már próbálkozik a helyére tenni a darabokat.
2010. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A keresztszüleitől ezt fogja kapni a kislányunk:

[link]

mi formabedobós játékot fogunk neki venni, a nagyszülőket még nem tudom. De biztos lesz benne korának megfelelő könyv is. :D

2010. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam is Karácsonykor lesz 1 éves, leírom, mi miket vettünk:

xilofon

hátizsák

Mickey Mouse plüssfigura

fa kisvonat+sín

mesekönyv

báb

kisruha

A családtól kap még formabeillesztőt és Duplo-t

2010. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Lehet ragozni bármeddig, egy éves gyereknek még leginkább konkrétan a csomagolópapír válik be... :)))) Az összes többi vacakság a szülőről szól.
2010. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Utolsóval értek egyet!!!!!!!!!!
2010. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Húú... Ennyi mindent vesztek? Én úgy gondoltam, hogy adok pár tápszerreceptet anyunak, amit kiválthat, vagy vegyen pelenkát. A család többi tagjától biztos ruhát kap, tőlünk meg valami olcsóbb játékot. (max 5000 Ft) Mert így is úgy érzem, hogy meg van minden, ami kell neki, még sok is, mert 3/4-ével nem is játszik.
2010. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi is "csak" 1 ajándékot veszünk...Úgy gondolom nem ez a karácsony lényege!Sokkal fontosabb hogy együtt leszünk főzünk,sütünk,diszitünk,csomagolunk,stb.
2010. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egyetértek veled!
2010. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!