Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor forduljak mar orvohoz?...

Mikor forduljak mar orvohoz? Mikor komoly egy hasmenes?

Figyelt kérdés
A babam 7 hetes 2 hete hasmenese van van amikor vizes van amikor csak ugy lagyabb van amikor nem tudom eldonteni hogy hasmenes vagy sem,de legtobbszor nagyon hig.A pocakja nem faj,nem puffad vagy ilyensmi.Nem szeretnem minden kis hulyesegert a dokit zavarna ezert kerdem hogy meddig normalis a kaki?A szine nem valtozott,mindig narancssarga, tehat nem zold, neha kicsitt itt ott nyullos,de nagyon minimalisan. Volt mar valaki hasonlo helyzetben? Probalkozzak valamivel vagy inkabb menjek orvoshoz hetfon?
2009. jan. 10. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kicsi babáknál attól is lehet híg hasmenéses a kaki, ha túl sok laktózban gazdag ( hígabb )anyatejet szopik. Ilyenkor a széklet anyatejes külsejű, savanyú szagú és vizes, híg.

De azért ez tartósan nem jó, mutasd meg a gyerekorvosnak.

2009. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első két hónapban szinte minden etetésnél volt kaki, elég híg, a doki azt mondta, hogy ez nem gond. Azt mondta, hogy ha három hónapos korában is ez van, akkor adja normafloret neki.
2009. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babáb is 7 hetes és neki is híg nagyon a széklete és minden étkezés után van. Én mondtam a dokinak és azt mondta, hogy ez normális. Nekem még azt is mondta, hogy túl sok anyatejet szopizik és nem tudja meg emészteni a kicsi gyomra és ezért is jön ki belőle. 3 hónapos koruk után ál be nekik az emésztésük. Vannak olyan babáb akiknek hasmenése van másoknak pedig székrekedése első három hónapban. Amig szépen fejlődik nincs gond.
2009. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!