Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiamnak ma 39.4 volt a...

A kisfiamnak ma 39.4 volt a láza vittem dokihoz irt gyogyszert, lázcsillapitast de az a kérdésem kivihetem e holnap a levegore ha lázas vagy nem?

Figyelt kérdés

10 es fél honapos.nem hagyja el magat annyira,csak nem tudom ki lehet e vinni szellozni szegenyt?

koszonom elore is


2010. nov. 15. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
amíg lázas én nem vinném ki. Ha a lányomnak csak az orra folyik, vagy köhög, akkor kiviszem, de ha lázas, akkor nem
2010. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sem vinném lázasan.
2010. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
koszonom ,akkor nem viszem.
2010. nov. 15. 21:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 38 fokig vittem, fölötte nem.

Szellőztess sokszor a lakásban, az is ér valamennyit.

2010. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A lányomnak (3 éves igaz idösebb mint a fiad)4 napi 39 volt a láza.Lázhozoval mindig lement neki 38 ra.

A doki meg azt mondta hogy olyan nincs hogy a gyerek nincs levegön nem elég szellöztetni kikell vinni!

Sajnos nem tartottam be de probáltam kivinni ő nem akart jönni én meg nem eröltettem.

2010. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sem vinném lázasan. Viszont most nagyot néztem és megingott a 'hitem' az oldalban. Hétvégén volt egy ugyanilyen kérdés. A baba lázas és kérdezte az anyuka, hogy miért nem szabad ilyenkor kivinni. Kb. 5-7 ember válaszolt és mindenki azt mondta, hogy nyugodtan vigye ki, még jót is tesz. Számomra annyira ellentmondásos válaszok jönnek két ugyanolyan kérdésre is, hogy már nem merek hinni senkinek.
2010. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is olvastam azt a kérdést.

De a lényeg, hogy hány fokos a gyerek láza!

2010. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És mi van akkor,ha nem tudom megmérni neki?Tippeket is írhattok,hogy mérjem meg egyedül egy vasgyúró 15 hónapos hőjét.A fülhőmérőt sem engedi,a fenekébe meg aztán pláne!
2010. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:)


2 harcias fiam van, a nagy nemsokára 3, a pici 1. Én mindig hónaljban mértem. Addig adtam valamit a kezébe, könyvet nézegettünk, vagy valahogy eltereltem a figyelmét a mérésről.

Fenékbe soha nem mértem, a fülhőmérő meg nem az igazi.

2010. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lázas, beteg gyereket nem viszünk ki a levegőre. Max szellőztess sűrűn, de akkor se hagyd sokáig nyitva ebben az időben. De lázasan semmiképpen ne vidd ki soha, csak ha nagyon muszály dokihoz például. Egy lázas gyereknek, az ágyban a helye, és ha nem tud feküdni de legalább otthon van.
2010. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!