Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom hogy a 4 hós...

Honnan tudom hogy a 4 hós babámnak jön e a foga vagy a hasa fáj mert valószínűleg viszket az ínye mert állandóan a szájaában van a rágóka és ráharap mindenre, közben pedig a lábát húzza fel, és nem kemény a hasa?

Figyelt kérdés
Éjjel többször felkel és a lábát a hasához húzza és körülbelül óránként kel fel.
2009. jan. 11. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! AZ én lányom 4 és fél hós és már jó pár napja én is evvel a próblémával küzdök. Éjjel többször felkel és iszonyatosan sir aztán pár perc után visszaalszik. Én ekkor bekenem az inyét dentonixxal. Én sem tudom megállapitani neki, hogy jön-e a foga. Hiába tapogatom az inyét én nem érzek semmit ( bár azt sem tudom hogy igazából mit kellene). Viszont ö is szinte egész nap az öklét szopogatja és a rágokáját is rágja.
2009. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sziasztok

5,5hós babámank jön a foga.csak írom mit érzek.látok.

az ínyén szinte látszik a fogak mintázata.

2009. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első válaszolonak irtam priviben de nem kapja meg?hogy érlek el?
2009. jan. 11. 22:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen megváltozott az e-mail cimem. krata@fibermail.hu
2009. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!