Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felvilágosítanátok engem a...

Felvilágosítanátok engem a gyermekjárgányok használatáról? Mármint hogy melyik milyen idős korban ajánlott? Kismotor (mini, maxi), tricikli ( + ua. Szülőkaros), stb.

Figyelt kérdés
És egy másfél éves gyereknek mit a legcélszerűbb venni? És télen mit tudok használni?
2010. nov. 18. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Másfél éves lesz a lányom és nekünk mindkettő van. Motorból a kisebb fajta van, azt most kezdte el használni, de már nagyon ügyesen megy vele. A triciklit már 1 éves kora óta használjuk mikor még nem tudott járni, de még most is nagyon szereti ha abba hurcolom, meg van mikor csak tolja maga előtt. Szerintem télre mindkettő jó, a babakocsit már úgysem szeretik ilyenkor.
2010. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen kismotorra gondolsz? mert van sokféle
2010. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


pl.ezek

2010. nov. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!