Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám feneke kipirosodott....

Kisbabám feneke kipirosodott. Segítenetek?

Figyelt kérdés
Olyan érdekesen, hogy egy vonalban, a kukija alsó részén egy csík, aztán a zacsiját és a popsiját összekötő vonal, és a popsilyuka körül kb 1cm-es sugárban.Eddig is ugyanúgy pelusoztam, ugyanavval kentem a popsiját, nem tudom mi lehet.5 és fél hós.
2010. nov. 19. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor volt ilyen probléma amikor a foga jött. Tényleg igaz az, hogy akkor valahogy megváltozik a kis melléktermék ph-ja, és könnyebben kikezdi a fenekét. Én ilyenkor minden kaki után vízzel megmosom a fenekét, jobban figyelem, hogy azonnal tisztába tegyem, és a doki még múltkor írt fel pimafucort krémet, azt mondta azt kenjem neki ilyenkor, majd arra a rendes popsikrémet, illetve inkább a neogranormont használom ilyenkor.
2010. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én még nem látom, hogy gyulladt lenne az ínye.Vagy már előtte ilyen a kaksi ph-ja?
2010. nov. 19. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos a foga miatt van, én ilyenkor bekenem avent bimbovédő krémmel és az egyből helyrehozza. csak azt a részt kend be vele, ami piros.
2010. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak.
2010. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én csak vízzel mostam le, majd egyik pelusozáskor Sudoval kentem, a másiknál Bepanthennel.(Felváltva.)Két nap, és helyre szokott jönni.
2010. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!