Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendő vagy fekvős...

Hordozókendő vagy fekvős kenguru jobb újszülött korban?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten az első 2 hónap érdekelne. Mi a véleményetek? Hordozókendő vagy fektethetős kenguru?
2009. jan. 13. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a hordozókendőre esküszöm. Magam nem próbáltam a kengurut, de egy barátnőm igen és ő is áttért kendőre. Az én lányom kezdetektől imádta a kendőt, nálunk nagyon jó szolgálatot tett.
2009. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kendőt használtunk. Szerintem ez a jó választás.
2009. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok: azt kihagytam, hogy nem csak a babának, hanem neked is kényelmesebb, mert nem két vékony pánt tartja a súlyt a válladon, hanem egész hátadon szépen eloszlik. Kezdetben persze majdnem mindegy, de ha már nagyobbacska a baba, akkor sokat számít.
2009. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kendőre esküszöm. A kislányom egypár napos kora óta nagyon szereti. Sőt, mi akkor használtuk a legtöbbet, amikor még feküdt benne. Nekem nagyon nagy segítség volt. A kengurut ugyan nem próbáltam, de meggyőződésem, hogy a kendő mindkettőnknek kényelmesebb, több módon bele tudom tenni, a mérete is jobban igazítható a babához, az anyuka háta sem fárad el olyan hamar. A baba gerince miatt meg ne aggódj. Teljesen jó neki.
2009. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kendőm van, csúúúúúcs:). tényleg mind imádjuk.első perctől abban hordom, mai napig, hat és fél hós.
2009. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!