Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának (fiú)...

6 hónapos babának (fiú) karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudjuk mit kapjon...


ti mit vesztek, vettetek?


2010. nov. 21. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

ezen ne vesszetek össze. Rágóka csörgő lapozgatós könyv. Menj el bababoltba nézelődjél, csak találsz neki valamit, nem ördöngösség.

Annyira nem kell túlspirázni hisz csak 6 hónapos...

2010. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Szia!Nekünk kislányunk van és nekünk is karácsonykor lesz 6hónapos.Mi a tanuló kutyát vettük meg neki,mert már most szereti a zenélő játékokat,és az áruházba megmutattuk neki ,megnyomkodtuk és tetszett neki.Ha meg mégse fog vele játszani akkor majd egyszer fog,úgyse azért vettem neki hogy tanuljon. :)
2010. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A mi kisfiunk is 6 hónapos lesz karácsonykor. Én most Clemmy puha építőt akarok venni neki,ezen kívül kap sütisbödönt,a tesóméktól tanulókutyát,anyuéktól szánkót :-)

Ő már most unja a csörgőit,ezért gondoltam az építőt...eleinte szerintem majd én építek,ő pedig rombol :-)

2010. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi az a tanulókutya? Bocsi de érdekel, mert nekem karácsonykor lesz 7 hónapos.
2010. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm


tanulókutyánk, sütifalónk, szánkónk van...


elfelejtettem írni van egy 2 éves bátyus is így elég sok minden megvan már!!!


ezért akarok ötleteket gyűjteni


az építők még talán érdekelheti bár vannak építőink is :(


hú de nehéz

2010. nov. 21. 14:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a minizongora vált be. Szép sárga, oroszlán formájú, 2 oktávot lehet vele zongorázni, abba azért elég sok gyerekdallam belefér..:) Aztán majd ha megnő, megkapja az én régi szintetizátoromat, amire 3 évig gyűjtöttem tiniként..:)))
2010. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fp. Hernyó? Nekem most féléves a fiam,és kaptuk kölcsön egyet és kezdi lapozgatni, nyomkodni,tetszik neki..

OFF: Én is a tanulókutyust néztem ki, pont most 5000.- a tesco akciósan, ma reggel mentem venni, de persze elkapkodták 2 nap alatt :-(, megyek másikba:-) csak azért írtam hátha mást is érint.

2010. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

:)

daloló könyvünk is van


ezért írtam hogy nehéz

szinte mindenük van, zongora is kicsi és nagy....

2010. nov. 21. 14:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi mászó Micimackót vettünk tavaly a féléves kisfiunknak. Tetszett neki, és inspirálta a kúszásra/mászásra. Nagyon nem estünk túlzásba, hiszen a két éves nővérkéről szinte minden játék megmaradt. Mi a szülinapján kapartuk magunkat. Nálunk mondjuk annyiból könnyebb, hogy autót lehet venni, az nincs.
2010. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fakopáncs játékokat ismered? Én itt mindig találok valami jópofát, és mégis fából van, gyönyörű színekre festve. www.fakopancs.hu
2010. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!