Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem az lenne a lényeg, hogy...

Nem az lenne a lényeg, hogy az anyukák segítsék egymást? A tanácsokat pedig vagy megfogadjuk vagy nem. Vagy nincs igazam? Az oldal lassan arról szól, hogy ki tud jobban beszólni a másiknak, ha nem ért egyet vele.

Figyelt kérdés
Mostanában egyre inkább azt látom, hogy hihetetlen stílusban kommunikálnak egyesek. Ha ezt vki szóvá teszi, rögtön kap is érte. Nem nagyon értem...
2009. jan. 14. 10:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljesen egyet értek, de én úgy vagyok vele, hogy nem kell a beszólásokat figyelembe venni. Nem ér az egész annyit, hogy idegesítsem magam, úgyis mindenkinek a saját igaza a szent. Egyeseket pedig nem lehet meggyőzni arról, hogy valakinek lehet eltérő véleménye. Ez van, nem vagyunk egyformák (szerencsére) :)

2009. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled!! Nem olyan régen kérdeztem valamit amire semmi válasz nem jött,pedig fontos lett volna,mert az orvosom is szabadságon volt.De a lefikázás meg a lepontozás az megy mindenkinek.Én sem értem miért van ez.Pedig ez az oldal nem erről szolt nagyon sokáig.
2009. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ezt tapasztalom én is, ezért tettem már fel a kérdést. Bár nekem fura, mert itt majdnem mindenkinek van gyermeke, az ember feltételezné a kedvességet, de erről mostanában szó sincs. tök elkeserítő.
2009. jan. 14. 10:11
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Teljesen egyetértek veled! Az emberek nem képesek tiszteletben tartani a másik vélemyényét. Az a baj, hogy mindenki szentül megvan győződve arról, hogy ő a legokosabb és legügyesebb anyuka. Én már nem szívesen kérdezek vagy válaszolok senkinek, mert ha valakinek nem tetszik amit írok, rögtön lehurrog. Szomorú amúgy, hogy ez az oldal elvesztette a jelentőségét és arról szól hogy bántják egymást tápszeres-anyatejes, császáros-természetesen szülő, stb anyukák. Mindenkinek joga van a saját véleményéhez, a kérdező meg majd eldönti, mit fogad meg belőle. Szerintem. De tényleg ne szólogassunk már be egymásnak!
2009. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
én sem írok és nem is válaszolok szívesen, mert csak a lehurrogás jön utána. inkább kérdezek anyukámtól, ő legalább nem mondja, hogy nem is vagyok, anyuka, meg milyen anya vagyok??? stb... régebben nem ez volt, mostmár inkább fel sem jövök az oldalra, csak ritkábban.
2009. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én még azt is megfigyletem,hogy sokan inkább fórumozásra használják az oldat. Ilyenkkel,hogy ki ismeri x.y dokit, vagy ki mikor szül stb. Erre ott van a Hoxa.

Az már más ha valakit izgat egy kérdés és felteszi. Tény, hogy néha huszadszor kérdezik meg kismamák,hogy adott dolgot pl ehet-e a gyerek ,a kisbaba. De inkább ilyen kérdéseket olvasnék.

Én dietetikusként igyekszem mindenkinek hasznos válasszal szolágni, de rendszerint a nagyokosok lepontoznak. De sebaj. Remélem a kérdezőnek segítek a többi nem fontos.

Dietetikus

2009. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
na igen... ez a lepontozás... ha nem írod alá, h pl. doki vagy, akkor mindjárt szart sem ér a válaszod. felháborító. és a stílus, ahogy egyesek képesek reagálni...
2009. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
legalább nem vagyok egyedül a gondolatommal.
2009. jan. 14. 10:24
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a dietetikus vagyok megint. Nem mindig írom alá így, mert van amikor a saját tapasztalatom írom le és nem a szakmai ajánlást vagy véleményt. Nem akarom megkeverni ezzel az anyukákat. De mindegy ha aláírom ha nem az én véleményem is lehurrogják.

Szánalma,hogy gyereke anyukák milyen mélyre tudnak süllyedni. Milyen alapon oktatjuk ki egymást. Hiszen senki sem tökéletes és tévedhetetlen, s minden baba, gyerek más-és más.

2009. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is sokat gondolkodtam. Ha írok egy választ, rengetegszer lepontoznak, olyanokért, hogy nekem monjuk nem sírós a babám. És akkor kapom a cikizést, hogy minek hazudok. pedig max. a tapasztalatomat írom le, jó szándékkal, hogy nálunk mi az, ami bevált. Végülis erre lenne ez az oldal. Aztán mindenki azt a tanácsot fogadja meg, amit ő maga jónak lát... Kár, hogy divat lett egymást leszólni.
2009. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!