Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek elég bőr magasszár...

Szerintetek elég bőr magasszárú cipőbe harisnya és vastagabb zokni? Mi még így járunk, nincs még neki bélelt cipője.21 hós, a lába hideg volt, ahogy levettem a zoknit, de az ő lába mindég hideg. Nekem is mindég hideg. A tarkója jó meleg volt.

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem bőven elég, én a 20 hónaposomra harisnyát és sport cipőt adok. Arra azért vigyázz hogy nehogy nyomja a lábát, eléggé alá öltözteted a cipőben. Arra is gondolj, hogy gondolom a tied is egyfolytában jön-megy odakint, nem ücsörög, tehát kering a vére a lábában is, nem fázik ő.
2010. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi kicsit vastagabb cipőt hordunk, de még nem téli és vagy harisnya van csak rajta, vagy lábfejnélküli harisnyához sima zokni. Azért ne ess túlzásba, télen mit fogsz rá adni, amikor mínusz 10 fok lesz?
2010. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan csak 1 éves a fiam, de én harisnyára zoknit már nem adok, így is folyton izzad a lába a hosszú szárú bakancsban, pedig még nem is téli változat.

Azért arra tényleg figyelj, hogy túlságosan se öltöztesd be, nehogy ne tudjon mozogni a kis lába, mert az sem jó. Annyira még nem volt hideg, hogy 2 zokni kelljen szerintem. Ha amúgy is hideglábúak vagytok (ahogy én is :)), akkor szerintem biztosan nem azért, mert fázott a babód is.

2010. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 éves fiamra harisnyát adok és sportcipőt.
2010. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!