Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett mostanában valaki hibás...

Vett mostanában valaki hibás libero pelenkát a Dm-ben?

Figyelt kérdés

Pénteken vettem két nagy csomaggal, most bontottam ki, és látom, hogy nem gumis a dereka, pedig nálunk ez elég fontos szempont!

Kicserélik, ha visszaviszem? Vagy írjak a Liberonak?


2010. nov. 28. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, pedig mindig a DM-ben veszek pelenkát és mostanásg csak Libero-t vettem (simát és Up&Go-t).

Kispesten szoktam vásárolni.

2010. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig nekem sem volt gondom vele, csak most. A szentendrei Dm-ről van szó.
2010. nov. 28. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Írj levelet nekik, csak legyen meg a blokk is.
2010. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt vele gondom eddig, pedig már 14 hónapja vásárolunk Libero pelust. Én is kispesti vagyok.:)

Olvastam olyat is, hogy ha visszaviszed a DM-be kicserélik neked, csak persze benne van, hogy ugyanolyan rosszat adnak. A Liberora sokan panaszkodnak, hogy a leveleket nagyon későn tudják feldolgozni, nagy a csúszás, így hetekbe telik, mire kapsz valami érdemleges választ.:(

2010. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos. pár hónapja "sikerült" egy ilyen megapack csomagot kifognom, és most újra. Annyit tettem, h miután szerencsére megtaláltam a blokkot, azt lefénymásoltam magamnak, egy pelussal és egy levéllel együtt ajánlva elküldtem a liberonak két hete - eddig nem érkezett válasz...
2010. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Írj e-mailt a Liberoklubnak, visszaírnak.

Aztán ajánlott levelet kell küldeni nekik 1 db hibás pelenkával és a gyártási számmal (a csomagon a "Prod. date" kezdetű téglalapot vágd ki). Kb. 2-3 hét múlva küldenek kompenzációt.

2010. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Írtam e-mailt a Liberonak, kíváncsi vagyok mikor jön válasz, és mit írnak. Egyébként szerencsére megvan a blokk. Holnap felhívom őket, és megkérdezem, hogy kicserélik-e, és ha igen, akkor már ott kibontom a csomagot, és megnézem, hogy az nem hibás-e.

Köszönöm a segítséget.

2010. nov. 28. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vettem hibás Liberot a múlt héten Kőbányán. Kicserélték volna, de a többi is hibás volt. Ezt úgy állapították meg, hogy volt egy listájuk a hibás termékek gyártási számával. Nem világos, hogy miért rakják ki, ha tudják, hogy hibás. Mivel kuponnal vettem, nem adták vissza az egész összeget, de a kupont sem. Ebből lett egy kis feszültség, mert vettem volna más márkát helyette, de arra már nem lett volna érvényes a kupon, mondván, az már felhasználtam. Végül elhoztam az egész csomagot, én is beküldöm a Liberonak.
2010. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Jártam már én is így. Egy hibás pelcsit, plusz a gyártási számot visszaküldtem a Liberonak egy levéllel. Nekem nagyon hamar jött a másik csomag pelcsi. Egy kicsit off: én mindig csak a mega packkal jártam így.. Bontás nélkül is meg lehet nézni, h hibás- e. A csomag tetején a fehér részt rányomod e pelcsikre éa ott már fogod látni. A hibáson a nyomtatás jóval keskenyebb, mint a pelenka. Ezzel egy csomó kellemetlenséget meg tudsz spórolni! :)
2010. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én is kuponnak vettem a pelenkákat. Ezt én sem értem, ha tudják, hogy hibás, akkor miért rakják ki!? Egyből vissza kellene küldeniük a Liberonak.

Valószínűleg én is a Liberonak küldök levelet, és pelenkát, mert így tényleg oda a kupon! :((

Az utolsónak köszönöm a tippet, mindjárt meg is nézem, hogy tényleg látszik-e a különbség.

2010. nov. 29. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!