Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Január 3-ra vagyok kiírva....

Január 3-ra vagyok kiírva. Hány hetesen vihetem ki a babát a levegőre?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én decemberben szültem (2 éve), 1 hetesen már kiraktam a babámat az erkélyre, először 5 perc, aztán 10 perc, stb... 2 hetesen már lementünk babakocsival is sétálni.

Ha nagyon nagyon hideg van, elég fél óra, de ha nincs annyira hideg, akár több órát is kint lehettek.

Nem kell bezárkózni, kell a friss levegő.

2010. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy a 3. hete végére legyen lent egyszer. Addig kinyitottam rá az erkélyajtót, először 5 percre, majd 10 majd 15. November végén született.

Elég cécó volt 5 percért öltöztetni, de legalább szokta. Mondjuk megszokni nem szokta meg, mert állandó üvöltés volt az overál felvételekor....

2010. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb kéthetesen már kiviheted. Persze nagyon durva időben azért ne.(nagyon nagy hideg, szél, eső)

De az nem baj, ha hideg van, úgyis jól felöltözteted. Először csak rövidebb időre, negyed óra, majd fél óra, aztán ahogy jólesik. Jót szoktak szunyálni kint.

2010. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 hetesen már kiviheted. 1 hetesen kezd azzal, hogy kinyitod a szobájában az ablakot 5 percre. Majd 10,15,20. (természetesen addig is kell minden nap szellőztetni a szobáját, de csak ha nincs bent a kicsi). Jól bugyoláld be ha kinyitod az ablakot. Majd a 2 héttől kiviheted. Először csak 10 percre, majd mindennnap egy 5 percel többre.

Jó babázást!

2010. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. nov. 30. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!