Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aloe vera növény leveléből...

Aloe vera növény leveléből frissen kipréselt gél jó a piros babapopsira? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne is próbáld ki,csak jobban kipirosodik,mert fokozza a vérbőséget és nagyon szárít.Inkább popsikrémmel kend be.
2010. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sebre jó lehet mert összehúzza, de popsi pirosságra nem lesz jó!
2010. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aloénak a leve a mi éghajlatunkon nem jó semmire. Akkor lesz igazán hasznos, ha a saját éghajlatán növekszik. Ott más a napi hőingadozás, középhőmérséklet, páratartalom, más a talaj ásványianyag- és tápanyagtartalma. Szóval én még magamon sem kísérleteznék vele, nemhogy a babám bőrén. Bár ártani nem árt, de szerintem nem is használ.
2010. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én magamon már használtam.Gátsebre is meg égésre is és nekem bevált.Nem csíp.Most bekentem a fiam kipirosodott popsiját,mert én én kiváncsi vagyok,hogy jó-e.
2010. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!